تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum              

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > دهکده جهانی هم‌میهن > عشق و دوستی
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

عشق و دوستی بحث و گفتگو درباره عشق و دوستی و یافتن دوستان جدید

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 10-27-2007  
تیم رادیو هم میهن

Mim.Sedghi's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض دختر خانمها میشه لطف کنید بگید ما پسرا چه جوری بفهمیم که ما رو سر کار گذاشتید یا نه؟

سلام به همه دوستان گلم چه آقایون و چه خانومها.

سئوالم اینه که ما چه طور بفهمیم یه دختر خانمی که ظاهرا دوستی با ما رو قبول کرده ,واقعا میخواد که دوست باشه یا نه همین جوری سر کاری یا بهتر بگم فقط به خاطر اینکه دل مارو نشکونده باشه قبول کرده اما ته دلش به ما علاقه ای نداره.

اصلا چرا دارم خودمو می پیچونم من یه دختر خانمی رو دیدم بعد از مدتها که دنبالش رفتم و باهاش صحبت کردم بالاخره خودش رو معرفی کرد و قبول کرد که با هم باشیم اما میخوام بدونم واقعا میخواد باهم باشیم یا نه فقط به خاطر اینکه دل من رو نشکسته باشه قبول کرده اما ته دلش راضی نیست.
چه جوری میشه از حرفاش و رفتارهاش این رو فهمید.
خیلی برام مهمه فکر کنم خانمها بهتر بتونن جواب بدن.

ويرايش توسط Mim.Sedghi : 10-27-2007 در ساعت 06:41 PM
Mim.Sedghi آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 10-29-2007   #16 (لینک نوشته)
تیم رادیو هم میهن

Mim.Sedghi's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : دختر خانمها میشه لطف کنید بگید ما پسرا چه جوری بفهمیم ما رو سر کار گذاشتید؟

نوشته اصلي بوسيله سارنیا نمايش نوشته ها
بهتون توجهی نداره .. به ابراز علاقه اتون میخنده یا سرشو میندازه پایین ریز ریز میخنده ...
دیگه این که اگر ماشین دارین احتمالا میشید اژانسش! فقط باهاتون از کلاس تا خونه یا جایی بخواد بره باهاتون میاد ... اصلا اهل رمانتیک بازی نیست!
هر چی بگی اصلا به نظرت اهمیت نمیده .. هر وقت به شما نیاز داشته باشه میگه دوستت دارم و رفتارش باهاتون خوب میشه!
واقعا که شما دخترا عجب موجودات عجیبی هستید.
من اونقدر ها هم چرمنگ نیستم که همچین دختر بدی بتونه منو سر کار بزاره من میخوام رفتارهای ریز تر رو بشناسم اینا که خیلی تابلوست.
اون هیچ کودوم از این کارهارو نمی کنه آخه اونقدری نیست که با هم دوست شدیم .
اما وقتی بعد از چهار روز به دیدنش رفتم ازم ناراحت شده بود که چرا ازم خبری نشده بود.
نظرتون چیه....

یک روز بعد از ظهر
جایی برای واژه های من
(میم.صدقی)

ويرايش توسط Mim.Sedghi : 10-29-2007 در ساعت 01:51 PM
قديمي 10-30-2007   #17 (لینک نوشته)
*شــــاهزاده ATi*

AtriN's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : دختر خانمها میشه لطف کنید بگید ما پسرا چه جوری بفهمیم ما رو سر کار گذاشتید؟

نوشته اصلي بوسيله Rocker نمايش نوشته ها
واقعا که شما دخترا عجب موجودات عجیبی هستید.
من اونقدر ها هم چرمنگ نیستم که همچین دختر بدی بتونه منو سر کار بزاره من میخوام رفتارهای ریز تر رو بشناسم اینا که خیلی تابلوست.
اون هیچ کودوم از این کارهارو نمی کنه آخه اونقدری نیست که با هم دوست شدیم .
اما وقتی بعد از چهار روز به دیدنش رفتم ازم ناراحت شده بود که چرا ازم خبری نشده بود.
نظرتون چیه....
دختر خانمها میشه لطف کنید بگید ما پسرا چه جوری بفهمیم ما رو سر کار گذاشتید؟ دختر خانمها میشه لطف کنید بگید ما پسرا چه جوری بفهمیم ما رو سر کار گذاشتید؟
ببین اشتباه نکن یه دختر خوبم ممکنه این کارو بکنه چون دوست داره و از انجامش لذت میبره ...!!
پس نگو دختر بد !
دخترا معمولا بازیگرای خوبین!دختر خانمها میشه لطف کنید بگید ما پسرا چه جوری بفهمیم ما رو سر کار گذاشتید؟

دختر خانمها میشه لطف کنید بگید ما پسرا چه جوری بفهمیم ما رو سر کار گذاشتید؟
راست میگه .. ببخشیدا ولی 4 روز ندیدیش و تماسم نگرفتی بعد میخوای با اغوش باز ازت استقبال کنه !؟دختر خانمها میشه لطف کنید بگید ما پسرا چه جوری بفهمیم ما رو سر کار گذاشتید؟
همین کارش میتونه نشون بده که نگرانت بوده و نگرانی نشونه ی ...... نمیگم تا خودت حس کنی چی میخوام بگم!
اگه سر کار بودی مطمئن باش از دستت ناراحت نمیشد تازه کلی خوشحال میشد که دیدتت!!دختر خانمها میشه لطف کنید بگید ما پسرا چه جوری بفهمیم ما رو سر کار گذاشتید؟
دختر خانمها میشه لطف کنید بگید ما پسرا چه جوری بفهمیم ما رو سر کار گذاشتید؟
AtriN آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 10-30-2007   #18 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

agany aunt's Avatar

ارسال پیام خصوصی

عجب سوالی!!!
تو 90 درصد دوستی ها یکی سرکاره حالا یا دختره یا پسره !!!!
از اخلاقشون ضایع است
بعضی از چیزها رو تجربه و زمونه به ادم یاد میده!!
سوال سختی بودا یعنی خیلی کلیه!!!

من نه منم....
agany aunt آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 10-30-2007   #19 (لینک نوشته)
شمع جمع

shahre_ahanin's Avatar

ارسال پیام خصوصی

به نظر من اصلا نباید باهاشون دوست شد/که بخوان سر کار بزارن یا نزارن/نه اخه خداییش پسری هست که یه منفعتی از دوست بودن با یه دختر برده باشه؟؟
قديمي 10-31-2007   #20 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Zemestan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

خوب رفتارهاي آدمها متفاوت است خيلي دنبال اين نباش كه بفهمي سر كاري يا نه دنبال اين باش كه بفهمي آيا او واقعا همسر ايده الي برايت خواهد بود يا نه. اگر قصد ازدواج نداري پس اين تويي كه او را سر كار گذاشته اي اين مهمترين اصل است. اگر مي خواهي فقط با او دوست باشي كافيست بو ببرد تا براي بدبخت كردنت هرگونه اقدام لازم را انجام بدهد اين يك عكس العمل طبيعي است براي دفاع از خودش حريم شخصي و قلبي كه احتمالا بعد از پايان اين دوستي خرد و خاكشير روي دستش مي ماند.

اول به اين سئوالها خوب فكر كن و جواب منطقي بده بعد بيا بهت بگم كه چطور بفهمي چقدر صداقت داره: آيا او همسر ايده آلت خواهد بود يا خير؟آيا قصد ازدواج با او را داري يا نه.
Zemestan آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 10-31-2007   #21 (لینک نوشته)
همکار قدیمی

roshanak's Avatar

ارسال پیام خصوصی

دوست عزیز با تایید همه نوشته های بهاره خانوم لازم دونستم این قسمت رو اضافه کنم که توی این دور و زمونه و این هجوم بی فرهنگی و بی بند و باری مطمئن باش 90 درصد دوستی ها موقت برای گذران عمر و وقت تلف کردنه ! پس سرکار بودن بی وفایی ازار دادن و رفتن هم جزیی از اونه ! دختر خانمها میشه لطف کنید بگید ما پسرا چه جوری بفهمیم ما رو سر کار گذاشتید؟
نوشته را پسندیده است :
قديمي 10-31-2007   #22 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

moha's Avatar

ارسال پیام خصوصی

من که این جوری نیستم البته خوب بعضی افراد مریضن و این فقط شامل خانمها نمیشه آقایونو هم در بر می گیره
برای کشیدن بار اینهمه خاطره داشته باشی

این روزها دلم که می گیرد نگرانت می شوم
و می دانم اینهمه ابر را
برای قشنگی گوشه ی آسمان نگذاشته اند .
moha آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 10-31-2007   #23 (لینک نوشته)
تیم رادیو هم میهن

Mim.Sedghi's Avatar

ارسال پیام خصوصی

سلام دوستان:
حرف همه ی دوستان درسته اما من واقعا نمی خوام کسی رو سر کار بزارم واقعا دوستش داشتم(به فعلی که به کار بردم توجه کنید) من میخوام راه زندگیمو روشن کنم.
دیگه فکر نکنم لازم باشه که بفهمم منو سر کار گزاشته یا نه چون دیشب ازم خواست که دیگه دنبالش نیام ازم خواست که بی خیالش بشم دلیلش رو هم نگفت حالم خیلی بده دلم رو شکست .
باورم نمی شد انگار دنیا رو سرم خراب شد هزار تا علامت سئوال تو ذهنم بوجود اومده آخه یه سری حرفاش بهم امید میداد فکر میکردم واقعا منو میخواد اما یه دفعه برگشت گفت نه.
البته این مخالفت رو که اون اول هم میکرد خوب این به نظرم منطقی بود چون نمیشه از همون اول بیاد و موافقت کنه.
شاید من این حس رو داشتم اما چشماش چیز دیگه ای میگفت شاید هم از من خوشش نمیومد شاید هم مشکلش چیز دیگه ای بود واقعا نمیدونم.من هم براش آرزوی خوشبختی کردم و برای آخرین بار گفتم که دوستت دارم و ازش خداحافظی کردم. به آسمون نگاه کردم و احساس کردم که دارم ستاره ها رو از پشت یه شیشه ی خیس میبینم آره وقتی دقت کردم دیدم چشمام خیس شده اما کی بود که بفهمه اینجا همون جمله ای که توی امضام هست رو زمزمه کردم :"کاش مرا می فهمید".

اون راهی رو که هر روز برای دیدنش در عرض 5 دقیقه میرفتم اینبار 45 دقیقه طول کشید تا طی کردم.
برای یه مرد هیچ چیز با ارزشتر از غرورش نیست اما من دیگه غروری برام نمونده بود.
میخوام درد دل کنم با یکی که منو بفهمه ....
از همه ی دوستان گلم ممنونم که منو راهنمایی کردن دیگه فکر راهنمایی لازم نباشه.
فهمیدم که عشق و محبت دیگه ارزشی نداره ...
قديمي 10-31-2007   #24 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Zemestan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

برباد رفته را خوانده ايد؟ توي اين داستان دو سه جا هست كه هر وقت مي خوانم ديوانه مي شوم از نفهمي رت باتلر و اسكارلت اوهارا كه چقدر بيجا به غرورشان مجال خودنمايي مي دهند. اگر نخوانده اي حتما بخوانش اين يك توصيه است.
دوم معذرت مي خواهم كه اينطور رك حرف مي زنم ولي به نظر من آن دختر خانم حق داشته بگويد برو دنبال كارت. مردي كه اينقدر حرف گوش كن باشد كه تا بهش مي گويند برو مي رود همان بهتر كه براي هميشه برود رد كارش.
سوم: شما مردها عمده مشكلتان اين است كه نمي توانيد جز ظاهر جملات و كلمات چيز ديگري متوجه شويد حال آنكه نود و نه در صد خانمها خوب مي دانند كه مثلا وقتي به يك نفر كه ازش خوششان نمي آيدمي گويند امروز چه خوشگل شدي يعني اينكه مسخره اين چه شكليه براي خودت ساخته اي! به همين ترتيب هم هست كه وقتي دو تا خانم كه سايه هم را با تير مي زنند بهم مي رسند هي قربان صدقه هم مي روند و هر دو هم مي دانند كه دارند به هم فحش مي دهند حالا اگر يك مرد اين وسط باشد فكر مي كند به به چقدر اين دو نفر به هم علاقه دارند. برعكسش هم صادقه دو تا دوست صميمي ممكن است يك بند بهم ايراد بگيرند و به هم فحش هم بدهند ولي واقعيت اين است كه منظورشان ابراز محبت است.
اگر گفته برو ديگه نمي خواهم ببينمت الزاما معنيش اين نيست كه برو و ديگه نيا.
يك راز مهم: هيچ خانمي نيست كه از يك مرد كه براحتي ولش مي كنه مي ره خوشش بياد. مردهاي سمج هميشه محبوب ترند. مردان مرموز و تودار موفقترند. مردان مغرور زنها را به راحتي شيفته مي سازند اما مردان حرف گوش كني كه مثل بچه حساب مي برند منفورترين نوع مردان هستند.
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 10-31-2007   #25 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

moha's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله Rocker نمايش نوشته ها
سلام دوستان:
حرف همه ی دوستان درسته اما من واقعا نمی خوام کسی رو سر کار بزارم واقعا دوستش داشتم(به فعلی که به کار بردم توجه کنید) من میخوام راه زندگیمو روشن کنم.
دیگه فکر نکنم لازم باشه که بفهمم منو سر کار گزاشته یا نه چون دیشب ازم خواست که دیگه دنبالش نیام ازم خواست که بی خیالش بشم دلیلش رو هم نگفت حالم خیلی بده دلم رو شکست .
باورم نمی شد انگار دنیا رو سرم خراب شد هزار تا علامت سئوال تو ذهنم بوجود اومده آخه یه سری حرفاش بهم امید میداد فکر میکردم واقعا منو میخواد اما یه دفعه برگشت گفت نه.
البته این مخالفت رو که اون اول هم میکرد خوب این به نظرم منطقی بود چون نمیشه از همون اول بیاد و موافقت کنه.
شاید من این حس رو داشتم اما چشماش چیز دیگه ای میگفت شاید هم از من خوشش نمیومد شاید هم مشکلش چیز دیگه ای بود واقعا نمیدونم.من هم براش آرزوی خوشبختی کردم و برای آخرین بار گفتم که دوستت دارم و ازش خداحافظی کردم. به آسمون نگاه کردم و احساس کردم که دارم ستاره ها رو از پشت یه شیشه ی خیس میبینم آره وقتی دقت کردم دیدم چشمام خیس شده اما کی بود که بفهمه اینجا همون جمله ای که توی امضام هست رو زمزمه کردم :"کاش مرا می فهمید".

اون راهی رو که هر روز برای دیدنش در عرض 5 دقیقه میرفتم اینبار 45 دقیقه طول کشید تا طی کردم.
برای یه مرد هیچ چیز با ارزشتر از غرورش نیست اما من دیگه غروری برام نمونده بود.
میخوام درد دل کنم با یکی که منو بفهمه ....
از همه ی دوستان گلم ممنونم که منو راهنمایی کردن دیگه فکر راهنمایی لازم نباشه.
فهمیدم که عشق و محبت دیگه ارزشی نداره ...

با جمله آخرت مخالفم ببین خودتم می گی که از همون اولم مخالفت می کرد این جوریم فکر نکن یه خورده که بگذره دیوونه میشی عین من عشق و محبت واقعی هم میاد فقط یه کم باید صبر کنی صبر
قديمي 10-31-2007   #26 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

moha's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله رز سیاه نمايش نوشته ها
برباد رفته را خوانده ايد؟ توي اين داستان دو سه جا هست كه هر وقت مي خوانم ديوانه مي شوم از نفهمي رت باتلر و اسكارلت اوهارا كه چقدر بيجا به غرورشان مجال خودنمايي مي دهند. اگر نخوانده اي حتما بخوانش اين يك توصيه است.
دوم معذرت مي خواهم كه اينطور رك حرف مي زنم ولي به نظر من آن دختر خانم حق داشته بگويد برو دنبال كارت. مردي كه اينقدر حرف گوش كن باشد كه تا بهش مي گويند برو مي رود همان بهتر كه براي هميشه برود رد كارش.
سوم: شما مردها عمده مشكلتان اين است كه نمي توانيد جز ظاهر جملات و كلمات چيز ديگري متوجه شويد حال آنكه نود و نه در صد خانمها خوب مي دانند كه مثلا وقتي به يك نفر كه ازش خوششان نمي آيدمي گويند امروز چه خوشگل شدي يعني اينكه مسخره اين چه شكليه براي خودت ساخته اي! به همين ترتيب هم هست كه وقتي دو تا خانم كه سايه هم را با تير مي زنند بهم مي رسند هي قربان صدقه هم مي روند و هر دو هم مي دانند كه دارند به هم فحش مي دهند حالا اگر يك مرد اين وسط باشد فكر مي كند به به چقدر اين دو نفر به هم علاقه دارند. برعكسش هم صادقه دو تا دوست صميمي ممكن است يك بند بهم ايراد بگيرند و به هم فحش هم بدهند ولي واقعيت اين است كه منظورشان ابراز محبت است.
يك راز مهم: هيچ خانمي نيست كه از يك مرد كه براحتي ولش مي كنه مي ره خوشش بياد. مردهاي سمج هميشه محبوب ترند. مردان مرموز و تودار موفقترند. مردان مغرور زنها را به راحتي شيفته مي سازند اما مردان حرف گوش كني كه مثل بچه حساب مي برند منفورترين نوع مردان هستند.

قبول دارم که پسر ها درک نمی کنن یعنی یه جور دیگه می بینن و دختر ها یه جور دیگه اما اینو دیگه میشه فهمید اگه واقعا دوست داشته و الان می گه برو پس یه کم وقت لازمه تا با سیاست و حل مشکلات برگرده اما اگه هیچ وقت دوسش نداشته اون موقع که کار نمیشه کرد می شه؟
قديمي 10-31-2007   #27 (لینک نوشته)
تیم رادیو هم میهن

Mim.Sedghi's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله رز سیاه نمايش نوشته ها
باور کنید من خیلی سمجم من بیشتر از یک ماه دنبالش بودم و اون هم ناز میکرد و میگفت که دوست نداره.
این حرفای شما به من یه خورده امید داد یعنی میگید بازم برم دنبالش به نظرتون شخصیت خودم زیر سئوال نمی ره.
یعنی اگه باز مثل قبل پر رویی کنم و برم ممکنه جواب بگیرم.
آخه فکر میکنم واقعا دوستم نداره اما وقتی به حرفا و رفتارهای قبلیش فکر میکنم احساس میکنم که منو دوست داشت یا شاید هم من دارم برای خودم اینطوری استمداد میکنم.
این دفه اولی هم نبود که برم قبلا هم گفته بود اما اون موقع دوستیمون رو قبول نکرده بود (البته شاید ظاهرا قبول کرده بوده) اما وقتی که بعد از دوران به اصطلاح دوستی گفت برو گفتم شاید باید واقعا برم.
نمی خوام ازم ناراحت بشه حرفای شما منو کمی به شک انداخت دلم میخواد با یه دل قرص برم جلو.
دوستان اشتباه کردم راهنمای هاتون رو اداکه بدید ممنونم.
قديمي 10-31-2007   #28 (لینک نوشته)
تیم رادیو هم میهن

Mim.Sedghi's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله moha نمايش نوشته ها
... عین من عشق و محبت واقعی هم میاد ...
مها جان اینجای جملتو متوجه نشدم ...
قديمي 10-31-2007   #29 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Zemestan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

اول بگم شما ظاهرا به شدت مي ترسيد. اول به خودت مطمئن باش. بعد دنبال جلب محب برو.
اعتماد به نفس خيلي مهمه.
درست حدس زده اي من آدم با تجربه اي هستم چون هم سنم زياد هم ازدواج كرده ام هم در زمينه دوستي هاي قبل از ازدواج آنقدر ديدم و شنديم و نوشتم كه خوب مي توانم نظر بدهم.
از خواندن جملات خيلي ها كفرم در مي آيد همه فكر مي كنند عشق بايد ليلي و مجنوني باشه واي به جدايي فغان بر بي مهري. اينها همه فيلم هنديه اينها را بريز دور و بيا توي زندگي واقعي.
قديمي 10-31-2007   #30 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Zemestan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

يك مرد ترسو بههيچ دردي نمي خوره همين ترس از يك زن هم موجود بدرد نخور مي سازه ولي نه به اندازه اي كه براي مرد سمه.
من يكي را مي شناسم كه واقعا عاشقه. پنج ساله ول كن نيست مي ره مياد التماس مي كنه تمنا مي كنه صبر مي كنه هر چي دختره مي گه سعي مي كنه عمل كنه. مثلا تا حالا سه بار دختره بهش گفته مي ري تا شش ماه حق نداري نه زنگ بزني نه بيايي نه خبري بگيري هيچي. درست مثل يك ساعت سر شش ماه پيداش شده و مصمم آمده جلو ولي مي دوني مشكل اين آقا چيه؟؟
اين همه سمج بازي به صنار نمي ارزه وقتي دل و جگر نداره. خود من بهش زنگ زدم در بحراني ترين موقعيت دوستيشون بهش گفتم اگر الان جرات داري بياي جلو بگي من دوست اين دخترم و قصدم اينه كه باهاش ازد.اج كنم بيا كه بد وضعي داره. اون چه كرد مثل موش رفت توي سوراخ قايم شد و گفت من الان موقعيت ازدواج ندارم. بعد از اون جريان با اينكه دو سال گذشته و اين آقا همه رقمه عشقش را ثابت كرده ولي هنوز هم جرات سينه سپر كردن نداره اگر تو جاي اين دختره بودي نمي زدي توي سرش!
پاسخ

برچسب ها
کار, گذاشتید؟, پسرا, بفهمیم, خانمها, دختر

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال