تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > خانواده و زندگی > آقايان
ثبت نام آموزش کار با هم میهن آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

آقايان اقایان گرامی نیز میتوانند در این تالار به بحث و گفتگو بپردازند.

پاسخ
 
LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 11-10-2005  
شبگرد مرموز
 
غریبه's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض مردان متاهل و دوست دختر چرا؟

(به نام خدای خالق غشق)
چرا مردان متاهل بیشتر از مجردین علاقمند به داشتن دوست دختر هستند؟
__________________
از وقتی تو رفتی همش در عشق و حالم
مردان متاهل و دوست دختر چرا؟
غریبه آفلاين است   پاسخ با نقل قول
8 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 04-17-2009   #286 (لینک نوشته)
Black Dream
 
hero4001's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : مردان متاهل و دوست دختر چرا؟

نوشته اصلي بوسيله hero4001 نمايش نوشته ها
من 4001 نظر دارم که بدم
بلاخره این یه واقعیته کتمان ناپزیریه
چرا همه ی ما میام و فکر میکنیم مشکل از نمرد بوده و مرد هوس ران یا 1001 مشکل دیگه داره!!
چرا اون ور قضیه که شاید زن نتونسته مرد خودشه از لحاظ روحی و عشقی و جنسی ارضا کنه!!؟
من خودم دقیقا یه سال پیش متاهل شدم و واقعا تازه میفهمم دنیا دسته کیه و واقعا از زندگیم دارم لذت میبرم
ولی خییییییییییییییییلییییییی یییییییییارو دیدم که همسرشون( زنشون) نتونستن محیط امنی برای شوهرانشون فراهم کنن و همش جنگ اعصاب....
(((شوخی: و با ایکه دوست ندارم بگم ولی من بعضی وقتا برای بعضی اشخاص متاهلی که نتونستن توی عاشق اولشون وفق باشن...د.ومی و پیشنهاد میکنم ولی الان با این اوضاع بد مالی بهتره اول طرف از زنش جدا بشه بعد فکر دومین عشقو تو کلش رشد بده!!!!)))
و خیلی دلیل دیگه
salam
سلام به همه ی دوستا و دشمنا....
واقعا دوست ندارم از کسایی که متاهل هستن و زید مید یا یه مشوقه ی دیگه دارن دفاع کنم...چون منم یکی از مخالفای سر سختم
ولی من هیچ وقت مثل بقیه ی کاربرای هممیهنی ، به این جور آدما ،حیون یا دیونه یا نامرد یا هرزه نمیگم

بلکه باید راهنماییوشن کرد
من نمیخوام براتون برم بالای ممبر مثل بعضی ها
و آیه ی قران بارم یا حدیث نقل کنم
ولی مرد میتونه 4 تا زن با هم داشته باشه و عدالت و رعایت کنه (ولی دوست دختر چون فقط واسه س ک س هست حتی نمیتونه یکیشو هم داشته باشه)
به نظر من اگه بره با زیدش محرم شه...مکشکلبی نداره
وبازم میگم بعضی وقتا توی زندگی مشترک آدما برای تنبیه کردن همسرشون به کارای عجیب و غریبی مثل
خیانت دست میزنن که متاسفانه اصلا درست نیست
باید پیش یه مشاور قوی برن تا از این بلا ها سر هم درنیارن
=-=-=-==
امیدوارم هیچ زوج عاشقی اسیر خیانت متقابل نشن
آآآآآآآآآآآآآآآمین


__________________
در نهايت، اين تن خوراكي براي ضيافت سوسك ها و كرم ها خواهد شد( هيرو)
www.hero4u.blogfa.com
hero4001 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 04-17-2009   #287 (لینک نوشته)
فعال هم میهن
 
shadab's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : مردان متاهل و دوست دختر چرا؟

نوشته اصلي بوسيله hero4001 نمايش نوشته ها
salam
سلام به همه ی دوستا و دشمنا....
واقعا دوست ندارم از کسایی که متاهل هستن و زید مید یا یه مشوقه ی دیگه دارن دفاع کنم...چون منم یکی از مخالفای سر سختم
ولی من هیچ وقت مثل بقیه ی کاربرای هممیهنی ، به این جور آدما ،حیون یا دیونه یا نامرد یا هرزه نمیگم

بلکه باید راهنماییوشن کرد
من نمیخوام براتون برم بالای ممبر مثل بعضی ها
و آیه ی قران بارم یا حدیث نقل کنم
ولی مرد میتونه 4 تا زن با هم داشته باشه و عدالت و رعایت کنه (ولی دوست دختر چون فقط واسه س ک س هست حتی نمیتونه یکیشو هم داشته باشه)
به نظر من اگه بره با زیدش محرم شه...مکشکلبی نداره
وبازم میگم بعضی وقتا توی زندگی مشترک آدما برای تنبیه کردن همسرشون به کارای عجیب و غریبی مثل خیانت دست میزنن که متاسفانه اصلا درست نیست
باید پیش یه مشاور قوی برن تا از این بلا ها سر هم درنیارن
=-=-=-==
امیدوارم هیچ زوج عاشقی اسیر خیانت متقابل نشن
آآآآآآآآآآآآآآآمین


بازاین داداش علی ما ایات قران را تفسیربه رای کرد
shadab آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 05-27-2009   #288 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
BaD_BoY's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : مردان متاهل و دوست دختر چرا؟

تقلب در پیمان زناشویی از داغ ترین موضوعات مورد بحث است و تعهد و وفاداری نیز به همان نسبت ارزش خود را همچنان حفظ نموده است. بی وفایی در ارتباطات زناشویی یکی از بزرگترین مشغله های ذهنی بشر است و شاید این مشغله بعد از جنایت و تعدی ، بزرگترین دغدغه ذهنی بشر باشد. همه افراد از این فاجعه متنفر هستند و در عین حال آماده شنیدن داستانهایی از این نوع می باشند ولی بعضی از افراد حتی تاب تحمل شنیدن آن را هم ندارند. بعلاوه در بسیاری از حماسه ها و داستانهای واقعی از بازتاب بد احساسی و اجتماعی این عمل سخن ها رفته است و بزرگترین مذاهب جهان این عمل را رد نموده است. اما با این حال چرا برای بسیاری از افراد تمکین به یک همسر سخت است؟

به گزارش گروه ترجمه سلامت نیوز،شاید برای بشر ، اقتدا به یک همسر به طور طبیعی رخ نمی دهد و عوامل بیولوژی، انسان را مستعد جستجو برای داشتن چندین شریک جنسی می کند. این چیزی است که دیوید براش جانور شناس و جودی لیپتون روانکاو در کتاب خود با عنوان "افسانه تک همسری: بی وفایی و وفاداری در حیوانات و انسانها " بحث می کنند. طبق گفته این افراد همه حیوانات100% قادر به تمکین به یک همسر در 100% زمان نیستند. تنها حیوانی که به طور جبری باید به یک همسر اکتفا کند ، کرم کدو است که در دستگاه گوارش ماهی زندگی می کند . زیرا جنس نر و ماده این کرم در بدن ماهی به هم آمیخته شده و بعد از آن هرگز از هم جدا نمی شوند. بقیه حیوانات اعم از اکثر انسان ها برای تامین نیاز جنسی خود به یک همسر تمکین نمی کنند. به گفته لیپتون به منظور کشف این حقیقت که در کدام محل ها ، هنوز تمکین به یک همسر وجود دارد تنها راه ممکن انجام تست DNAاست، تا مشخص شود که چه کسی در کنار چه کسی آرمیده است. ! از نظر این دو نفر بین وفاداری جنسی و آنچه به نام تک همسری اجتماعی وجود دارد تفاوت قابل ملاحظه ای وجود دارد. برای مثال حتی در حیوانات که به منظور زندگی و بقای نسل جفت گیری می کنند، مانند بسیاری از پرندگان ، انجام تست DNA ثابت می کند که جوجه ای که پرورش می دهد مربوط به پدر خانواده نیست. این مورد در انسانها نیز در بعضی موارد صادق است. برای مثال لیپتون می گوید : در یکی از بیمارستانها به منظور تشخیص بیماریهای ارثی کودکان تست DNA ترتیب داده شد و 10% از این بچه ها از نظر ژنتیکی هیچ ربطی به پدر خانواده نداشتند.
اما اشتباه نکنید.!لیپتون و باراش که به مدت 28 سال است در کنار هم زندگی میکنند ، مسئله وفاداری جنسی را امری غیر ممکن ، غلط یا غیر طبیعی نمی دانند. آنها تنها مدعی اند که تمکین به یک همسر برای بعضی از انسانها سخت است و جالب است بدانید که افراد بشر در بخش وسیعی از زندگی خود در صدد کسب مهارتهای پیچیده همچون نواختن ویلون هستند و اگر بخواهیم وفاداری رانیز نوعی مهارت بدانیم باید اعتراف کنیم که بعضی از انسانهای بسیار باهوش و با استعداد در این مورد بسیار ناشی عمل می کنند و یا به عبارتی می توان گفت نمی خواهند این مهارت راکسب کنند. از نظر یک روانشناس به نام پیتر کرامر: انسانهایی که به یک ارتباط پایدار تک همسری اقتدا نموده و واقعا به عهد خود وفادار می مانند، از نظر روحی و عقلی انسانهایی فوق العاده سالمی هستند.
این افراد دارای خصوصیات منحصر به فردی هستند که این امر را برای آنها امکان پذیر ساخته است و می توان گفت ، تمکین به یک همسر در بسیاری از موارد سخت است. از نظر یک آسیب شناس خانواد ، بعضی از افرادی که در زندگی زناشویی خود تقلب می کنند ، افرادی هستند که به آنها لقب تعقیب کننده یا هوسباز داده می شود. آنها مایل به کسب فتوحات بزرگ و قابل توجه هستند و این فتوحات را در قالب داشتن چند همسر و معشوقه درک می کنند. از حیث بالینی این افراد دچار نوعی اختلال شخصیتی خودستایی هستند . آنها آرزومند و طالب کسب توجه و محبت هستند ، در حالیکه خود قادر به پاسخگویی به این سبک نیستند. بعضی دیگر افراد هم که تاکنون در این رابطه اقدام نکرده اند، ممکن است مستعد این تقلب باشند. آنها آگاه نیستند ک در ارتباط فعلی خود نوعی فقدان و اشتباه وجود دارد و یک اتفاق مثل توجه به مرد یا زن دیگر حس خاصی را در آنها بیدار می کند و لذا در ارتباط با وفاداری خود به همسر اول دچار تردید می شود و پایه های آن تعهد و پیمان اولیه سست می شود.
بعضی دیگر افراد از وجود خلل و محرومیت در ارتباط با همسر اول خود آگاه هستند و سعی فعال در جبران آن دارند (به گونه ای دیگر ، خواه غلط یا درست)
بحران مشهور نیمه زندگی ، یکی دیگر از دلایل تقلب و عدم وفاداری است(و این در حالی اتفاق می افتد که مردان و زنان بچه های جوانی دارند که این مسائل را تجربه ننموده اند و ممکن است مرتکب اشتباه شوند) .مطالعات آماری در این زمینه یعنی بی وفایی در زندگی زناشویی سرشار از نکات نامعلوم است. بعضی از این آمارها مدعی است که حدود 50% زنان و 70% مردان مرتکب این تقلب می شوند. اما بهترین و کاملترین اطلاعات در این باره توسط دانشگاه شیکاگو جمع آوری شده است. طبق آمار این مرکز 15% از زنان و 22% مردان به این حقیقت معترف شده اند که درکنار ازدواج اول خود با افراد دیگری نیز ارتباط داشته اند .
این امر واضحی است که مردان به این بی وفایی بیشتر راغب هستند و هر چه قدر بیشتر عمر کنند درصد این خطا بالا می رود. برای مثال طبق یک مصاحبه مشخص شده که 37% از مردان در سن 50 تا 59 سال و 7% از مردان در سن 18 تا 29 سال به برقراری چندین ارتباط تن داده اند. یعنی درصد خیانت به نسبت افزایش سن بالا می رود. در صورتی که در زنان، خیانت و تقلب در سالهای بعد از جنگ جهانی دوم(baby boomer) یعنی 1943 تا 1952 (حداکثر زاد و ولد در این زمان اتفاق افتاده است) به حداکثر مقدار رسیده است. در این زمان حدود 20% زنان به این امر تن داده اند. درحالیکه در بقیه زمانها و تاریخ ، این درصد برای زنان بین 11% تا 15% متغیر است. و اما بعضی از انواع بی وفایی های دیگر علاوه بر برقراری ارتباط جنسی وجود دارد که در محاسبات ذکر نمی شود.مثل ارتباط های معاشقه ای مخفیانه یا گفتگوهای عاشقانه بین افراد ناشناس در اینترنت و یا تماشای صحنه های تحریک کننده مثل استیریپتیز.
بی وفایی زمانی اتفاق می افتد که یکی از دو طرف نقض پیمان کند. اما همین حقیقت هم نیازمند توضیح کامل است. اگر در صورت آشکار شدن خیانت ، همسر شما آن را تقلب و فریب بداند ، پس این واقعا یک خیانت است ، اما ممکن است همسر شما این امر را مسئله ای عادی بداند و یا حداقل تحمل کند و در این رابطه حساسیت نشان ندهد. بنابر این برداشت افراد از این مسئله متفاوت است. بعضی از افراد تا 3 شریک را در بستر خود را ه می دهند ، اما به شدت منکرتقلب هستند . مشکلات دیگری که در بررسی های آماری مربوط به بی وفایی همسران وجود عدم صراحت در بیان است. و به همین خاطر آمار نشان می دهد که 78% افراد ظاهرا متعهد به عهد هستند.
علاوه بر تاکیدات اساسی مذهب و فرهنگ برای وفاداری و حتی در نظر گرفتن تهدیدات کیفری در این زمینه ، باز هم پاداش هایی در قبال این وفاداری در نظر گرفته می شود. تک همسری یک معاهده خانوادگی لازم الاجرا است و رعایت آن برای مردان نیز دارای مزیت است .اول اینکه فرزندی که به سختی و مشقت پرورش می دهند ، لااقل می دانند که از خودشان است. ثانیا یک مرد با موقعیت اجتماعی متوسط لااقل از داشتن یک همسر-که متعلق به خودش باشد- مطمئن است.
در بعضی از گروههای اجتماعی ، مردانی که تشکیل حرمسرا می دهند ، از نظر موقعیت سرامد هستند و قادر به تصرف همه زنان می باشند. اما خوشبختانه در دنیای امروز این مسئله کمتر پیش می آید. تک همسری تعهدی است که در فرهنگ و آداب و رسوم برای مردان و زنان باید رعایت شود ،یعنی تفاوتی بین زن و مرد در رعایت آن نباید وجود داشته باشد.
یکی از بزرگترین نتایج تمکین به یک همسر این است که به همان نسبت که هر دو پیر می شوند ، احساس داشتن کسی که می توانند کاملا به او اعتماد کنند به طور پر رنگ تری جلوه گری می کند و امری دلگرم کننده برای گذری سالم وبدون تنش از این برهه زندگی است و اگر خوب فکر کنیم ، این یک نعمت فوق العاده است
منبع: سلامت نیوز . کام
__________________
روزی یکی دو پـــــــُــــــــک...
روزی یکی دو پِـــــــیــک...
روزی یکی دو پُـــسـت...
این است روزهای من...

مردان متاهل و دوست دختر چرا؟
BaD_BoY آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 06-29-2009   #289 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
negooli's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : مردان متاهل و دوست دختر چرا؟

نوشته اصلي بوسيله khashayarsha نمايش نوشته ها
بابا چرا سخت میگیرید
هر گلی یه بویی داره دیگه
مرد بیچاره بد کرده از همه ی گلا خوشش میاد
( شوخی کردما بهم فحش ندید
واقعا نمی دونم این مردا چی فک میکنن!)
این مردا اصولا فکر نمیکنن!
اگه فکر میکردن زنی رو نمیگرفتن که دوسش نداشته باشن!
__________________
negooli آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 06-29-2009   #290 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
delavar111's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : مردان متاهل و دوست دختر چرا؟

واقعا؟
__________________
مردان متاهل و دوست دختر چرا؟
delavar111 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 06-29-2009   #291 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
fadaki's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : مردان متاهل و دوست دختر چرا؟

نوشته اصلي بوسيله غریبه نمايش نوشته ها
(به نام خدای خالق غشق)
چرا مردان متاهل بیشتر از مجردین علاقمند به داشتن دوست دختر هستند؟
دوست دختر داشتن فقط در كادر ازدواج مجاز است وبس
حال اگر مرد متاهل دنبال دوست دختر رود ............
ما طوري ديگر ميگوييم :
چرا دخترها خود را براي مردان چه متاهل وچه مجرد ..........خود آرائي وخود نمائي ميكنند
چرا عرضه اندام ميكنند؟
fadaki آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 07-01-2009   #292 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
Mr-President's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : مردان متاهل و دوست دختر چرا؟

نوشته اصلي بوسيله fadaki نمايش نوشته ها
دوست دختر داشتن فقط در كادر ازدواج مجاز است وبس
حال اگر مرد متاهل دنبال دوست دختر رود ............
ما طوري ديگر ميگوييم :
چرا دخترها خود را براي مردان چه متاهل وچه مجرد ..........خود آرائي وخود نمائي ميكنند
چرا عرضه اندام ميكنند؟

درود بر دکتر کم پیدا ؛

اما یک سوال ، شما جواب سوال رو با سوال ندین . هر چند سوال شما سوال من هم هست اما بهتره اول بگیم مردان متاهل و دوست دختر. چرا ؟
__________________
تو که مهتابی تو شب ِ من ، تو که آوازی رو لب ِ من
اومدی موندی شکل ِ دعا ؛ توی ِ هر یا رب یا رب ِ من ..

مردان متاهل و دوست دختر چرا؟
Mr-President آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 07-01-2009   #293 (لینک نوشته)
مـدیر ارشـد هـم میـهن
 
Rayan's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : مردان متاهل و دوست دختر چرا؟

نوشته اصلي بوسيله nista نمايش نوشته ها
دختر که خوب یه چیزی که همه دوستش دارن...متاهل و غیره هم نداره...
اماحقیقت اینه که
شاید چون از ازدواجشون اون چیزی که می خوان نگرفتن
شاید درگیر روابط تکراری زندگی شدن
شاید زندگیشون قبل از این که دختر دیگه ای واردش بشه...نابود شده بود و اونا فقط ادای زندگی کردن در می اوردن...
البته اینا توجیه کار مرد های هوس باز نیست...اینا برای مردایی که با یه انسان دیگه حقیقتا می حوان رابطه داشته باشن نه یه دختر دیگه
یادش بخیر این نیستا!

نظرات جالبی داشت.
__________________
.
.
مردان متاهل و دوست دختر چرا؟
.
.
Rayan هم اکنون آنلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 08-03-2009   #294 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
SaYe_RoshAN's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : مردان متاهل و دوست دختر چرا؟

منم با نیستا موافقترم
معمولا" تو زندگی زناشویی دچار روزمرگی میشیم
خانومها دلشون را به بچه ها و مسائل دیگه خوش میکنند و آقایون فراموش میشن
و آقایون دوست ندارن که فراموش بشن
و تبدیل بشن به ماشین پول ساز خانواده و توی خانواده هیچ اهمیت و ارزشی نداشته باشن
لذا تکیه گاهی در خارج از خانواده پیدا میکنند
و در بیرون از خونه دنبال عشق و محبت میگردند

اما عده ای هم هستند که همسرشون هرقدر بهشون توجه کنه ذاتشون خرابه
__________________


SaYe_RoshAN آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 08-03-2009   #295 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
TANNAZ_007's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : مردان متاهل و دوست دختر چرا؟

خوشی زده زیر دلشون ببخشیدا ولی خاک بر سرشون
__________________
روزگاريست كه شيطان فرياد ميزند ادم پيدا كنيد سجده خواهم كرد.
TANNAZ_007 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 09-03-2009   #296 (لینک نوشته)
afrodit
Guest
 
afrodit's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : مردان متاهل و دوست دختر چرا؟

از دوستان متاهل کسی اینجاهست ؟
  پاسخ با نقل قول
قديمي 09-03-2009   #297 (لینک نوشته)
*شــــاهزاده ATi*
 
AtriN's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : مردان متاهل و دوست دختر چرا؟

به نظرم اصلا قابل توجیه نیست ..

یه سری بحث ها هر چه قدر هم واسشون منطق بیاریم باز در عمل غیر قابل توجیه !

فقط میشه یه تبصره زد که مردی که از طرف خانواده اش حمایت نشده و زندگی زناشویی خوبی نداره تا حدی قابل توجیه تره .. البته این مصداق همون بد وبدتره .. به نظرم همه ی دلایل برای این کار بازم بده فقط تو "تر" و" ترین" و .. با هم فرق دارند ..

یه مرد اگه از طرف همسرش کمبودی احساس کنه که معمولا همین دلیل رو میارن اگر نتونست زندگیشو بسازه و نتیجه ی تلاش هاش بی فایده بود تا حدی میشه قبول کرد .. اونم تا حدی .

گرچه میدونم تا حدی متعصبانه نظر دادم ولی خب با توجه به روحیات شخصیم بود که روی این مسئله خیلی حساسم ..
__________________
جز تــــــــو جــــــهان من...
هیچ حقـــیــــقــتـــــی ندارد

مردان متاهل و دوست دختر چرا؟
AtriN آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 09-03-2009   #298 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
kafarebeheshti's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : مردان متاهل و دوست دختر چرا؟

مرداي ما هرزن .... اما زنهايي كه حاضرن با چنين مردي باشن چي ؟ گناهي ندارن ؟
يك چيز در انسان هست و ان هم انكه هر چه بهتر بود به سراغ ان برو ...
پس سعي كن كهنه نشوي تا طرف مقابلت سراغ كسي ديگر برود ....
__________________


ققنوس ها از خاکستر خویش دوباره متولد میشوند
انگار عصری که ما در ان متولد شدیم ، دوران خاکستر ققنوس بودن است
kafarebeheshti آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 09-03-2009   #299 (لینک نوشته)
هم میهن دوست
 
AMORDAD's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : مردان متاهل و دوست دختر چرا؟

خوب دلشون ميخواد دوس دارن فضوليد?
__________________
مردان متاهل و دوست دختر چرا؟
AMORDAD آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 09-03-2009   #300 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن
 
gharpooz's Avatar
 

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : مردان متاهل و دوست دختر چرا؟

مطمئن باشید اگه زنی به شوهرش عشق و علاقه بورزه و نیاز های مرد رو برطرف کنه هیچ وقت مردی دنبال دوست دختر نمیره این رو میگم توش شک هم ندارم! وقتی زنی نتونست نیاز های همسرش رو برآورده کنه حق مرد هست که رابطش با کسی دیگر رو خودش انتخاب کنه
__________________
چو دوست دشمن است شکایت کجا برم؟
روزگاریست که شیطان فریاد میزند ، آدمی پیدا کنید سجده خواهم کرد.

ما را نه غم دوزخ و نه حرص بهشت است...
gharpooz آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسب ها
متاهل, مردان, چرا؟, دوست, دختر

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is فعال
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهاي HTML غير فعال است
Trackbacks are غير فعال
Pingbacks are فعال
Refbacks are فعال


ساعت جاري 05:49 PM با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.