تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum              

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > خانواده و زندگی > آقايان
ثبت نام آموزش کار با هم میهن بازی آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

آقايان اقایان گرامی نیز میتوانند در این تالار به بحث و گفتگو بپردازند.

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 06-23-2007  
هم میهن دوست

sahelearamesh's Avatar

ارسال پیام خصوصی

Question بکارت مردانه چگونه مشخص می­شود؟

بکارت مردانه چگونه مشخص می;شود؟ آیا جامعه مردسالار لزومی در این تشخیص می;بیند؟ یا مطابق قاعده عصر حجر مرد غریزه دارد و زن هیچ؟ چه کسی گفته یک دختر 22 ساله به اندازه پسر 22 ساله میل جنسی ندارد؟ و چه کسی تعیین کرده نیاز این یکی باید برآورده شود و آن یکی نه؟ آیا به خاطر همین نگرش یک;سوگرایانه نیست که برخی زنان باکره از شوهران نابکرشان بیماریهایی چون ایدز را هدیه میگیرند؟ آیا کودکان نیامده، قربانی این تفکرات غلط نیستند؟ اگر گرایشهای جنسی با آموزش صحیح و حقوقی برابر همراه شوند میزان بسیاری از نابهنجاریهای اجتماع ما پایین نمی;آید؟ آیا اگر کمی به مفهوم باکره;گی فکر کنیم و دست از بکر ماندنهای تصنعی برداریم و جوانانمان را به سوی روابطی سالم، مدت دار، و با تفکر هدایت کنیم موج شکوفایی اندیشه های در بند مانده در عرصه علم و صنعت و زندگی افزونی نخواهد گرفت؟ حداقل اینجا متعصبانه نگاه نکنیم. فکر کنیم.

ويرايش توسط sahelearamesh : 06-23-2007 در ساعت 11:34 PM
sahelearamesh آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 12-14-2007   #121 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت

alimetallica_2's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : بکارت مردانه چگونه مشخص می­شود؟

نوشته اصلي بوسيله کیوان نمايش نوشته ها
در سنین پایین؟
پس نتیجه میگیریم ازدواج یعنی رابطه جنسی و تخلیه ان!
زیا هنوز افراد به بلوغ فکری نرسیدند ولی به بلوغ جسمی رسیده اند.
خیر. معنی ازواج این نیست. اما بهتر است مهم بودن این جریان را انکار نکنیم. اصلا آیا مهم تر از این مسئله در ازواج وجود دارد.
بنده فکر میکنم رابطه جنسی نه تنها در ازواج (به عنوان مهم ترین مسئله) بلکه در نیازهای بشری از مهمترین نیازهاست. شاید بعد از نیاز به خوراک و خواب مهمترین مسئله.
alimetallica_2 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 12-14-2007   #122 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

kayvan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

خیر. معنی ازواج این نیست. اما بهتر است مهم بودن این جریان را انکار نکنیم. اصلا آیا مهم تر از این مسئله در ازواج وجود دارد.
بنده فکر میکنم رابطه جنسی نه تنها در ازواج (به عنوان مهم ترین مسئله) بلکه در نیازهای بشری از مهمترین نیازهاست. شاید بعد از نیاز به خوراک و خواب مهمترین مسئله.
این نوشته این فکر را به وجود میاورد.

در ضمن در اسلام برای یک دختر و پسر ازدواج در سن پایین توصیه شده است تا از بروز این چنین ماجرایی جلو گیری شود
به طور کلی رابطه جنسی عامل مهمی است ولی کسانی که برای رابطه جنسی ازدواج میکنند فردا نیز باید طلاق نامه را امضا کنند.

خب من نفس ازدواج را تکامل زن و مرد میدیدم ولی با این حال باز هم قابل درک نبود و با ان مخالف بودم وای به حال اینکه بخواهیم رابطه جنسی را مهمترین عامل ان بدانیم.

وقتی شیر تازه هست چه نیازی داری بری گاو بخری؟ (اگر مقصود ازدواج رابطه جنسی یا مهمترین عامل ان باشد)

قديمي 12-14-2007   #123 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت

alimetallica_2's Avatar

ارسال پیام خصوصی

خوب این مسئله مهمترین مسئله است ولی باید جوانب دیگر هم به صورت کامل درنظر گرفته شود، مثلا جذابیتهای دوطرف برای هم و مسائل اعتقادی و تفاهم نامه هایشان.
درضمن نظریه ای است که میگوید اگر در رابطه جنسی موفقیت وجود داشته باشد احتمال طلاق بسیار پایین می آید. یعنی ارضا درست دو طرف.

به هر حال شما وقتی ازواج میکنی باید هم طرفت از نظر جنسی برات جذاب باشه و هم از نظرهایی که بعد از رابطه و جذابیتهای آنچنینی باز هم ذهنت رو مشغول کنه. (مثل فکر زیبا و ...)
قديمي 12-14-2007   #124 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

kayvan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

خوب این مسئله مهمترین مسئله است ولی باید جوانب دیگر هم به صورت کامل درنظر گرفته شود، مثلا جذابیتهای دوطرف برای هم و مسائل اعتقادی و تفاهم نامه هایشان.

به هر حال شما وقتی ازواج میکنی باید هم طرفت از نظر جنسی برات جذاب باشه و هم از نظرهایی که بعد از رابطه و جذابیتهای آنچنینی باز هم ذهنت رو مشغول کنه. (مثل فکر زیبا و ...)
این نوشته هایه بالا به خودی خود این نوشته هخامنشیان را رد میکند
زیرا کسی که سن پایین داشته باشد هنوز در مسائل اعتقادی خود مشکل دارد چه برسد به اینکه هم سو دیگری را پیدا کند.
ما نیز همین مقصود را داشتیم و ازدواج را تنها رابطه جنسی نمیدانیم که زود باید اجرا شود.

در ضمن در اسلام برای یک دختر و پسر ازدواج در سن پایین توصیه شده است تا از بروز این چنین ماجرایی جلو گیری شود
kayvan آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 12-14-2007   #125 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت

alimetallica_2's Avatar

ارسال پیام خصوصی

خیر. معلوم نیست اینطور باشد. به هر حال روند تکامل هم دو جانبه است و همانطور که مرد رشد میکند زن هم رشد میکند. اتفاقا در این فرایند میتوانند بیشتر از دو نفر با سن و سال بیشتر به تعامل برسند و در پرورش یکدیگر ماثر باشند.
قديمي 12-14-2007   #126 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

kayvan's Avatar

ارسال پیام خصوصی

به هر حال روند تکامل هم دو جانبه است و همانطور که مرد رشد میکند زن هم رشد میکند
ما هم چیزی غیر از این نگفتیم

اتفاقا در این فرایند میتوانند بیشتر از دو نفر با سن و سال بیشتر به تعامل برسند و در پرورش یکدیگر ماثر باشند.
شاید به این شکل باشد
در صورتی که چارچوب فکری هر دو در یک سو باشد و ادامه دهند و همینطور ما نیاز هایه مادی را نیز در نظر نگیریم همینطور رشد عقل و توانایی درک از ازدواج .
شاید ازدواج افراد 12 ، 13 ساله بسیار موفق تر از ازدواج یک فرد 25 ، 26 ساله باشد.
kayvan آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 12-14-2007   #127 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت

alimetallica_2's Avatar

ارسال پیام خصوصی

خوب احتمالا همینطوره، مانند دو همسایه که با هم بسیار دوست هستند و با هم بزرگ میشوند، خوب معمولا در اکثر مسائل به اتفاق نظر میرسند.

البته 12 و 13 سال دیگر خیلی مناسب نیست. حداقلهایی هم باید در نظر گرفته شود. مثلا سن 18 سال به عنوان یک مرز. حداقل برای مرد.
قديمي 12-16-2007   #128 (لینک نوشته)
شمع جمع

HEKTOR's Avatar

ارسال پیام خصوصی

بکارت مرد پیش خودش مشخص میشه ، یه مرد وقتی به خودش مراجعه کنه و متعهد بودن نسبت به یک سری اصول رو برای خودش معنا کنه ، میتونه بکارتش رو برای خودش مشخص کنه ، کسی غیر از قاضی قرار دادن کلاه خودش وقتی پایبنده به اصولی میشه ، نمیتونه جوابگوی این مسئله باشه

اما در بکارت زنانه احساس میکنم داشتن چنین دیدی نسبت به یه زن ، مثل دیدگاهی هست که نسبت به یه کالا وجود داره ! با عرض تاسف و احترام ، اینجا دیدی که نسبت به آکبند بودن یا نبودن یه کالا هست ، تلقین میشه اونم نسبت به یک دختر !! دیدگاهی تحقیر کننده .

اما این موضوع که دیگه چنین دیدی نسبت به زن تویه جامعه ما نشه ، کار زیاد داره یعنی یه جورایی قابل هضم برای جامعه و مردمی که توش زندگی میکنن نیست و ...........

حرف از غریزه شد ، میخوام بگم که تویه این زمینه و بحث پیرامون سکس و مقایسه اون بین دختر و پسر حرف زیاده اما من میگم خواهشا این دیدگاه محکومانه ای که تویه این زمینه نسبت به آقایون هست رو کمی تغییر بدیم ( نه اینکه من پسر هستم و جانبگرایانه حرف میزنم ، اصلا ) .

طبیعت یک مرد با زن تویه زمینه گرایشهای جنسی متفاوته ،نمیخوام توجیهی باشه بر بعضی از رفتارها و امیدوارم که چنین برداشتی هم نشه ، جدایه از کنترل رفتار و منطقی و معقولانه عمل کردن ، این جزئی از طبیعت یک مرده که با دیدن چمیدونم یه صحنه سکسی یا دیدن اندام برهنه یه زن تحریک بشه ( صحبت من سر عکس العمل بعدش نیست ، اون دیگه بستگی به شخص داره ) این جزئی از طبیعت و شرایط آفرینشی یه مرده ( شاید به خاطر مسائلی ) اما خوب در مقابل یه دختر به همین راحتی از لحاظ جنسی تحریک پذیر نیست یعنی یه دختر تمایلی به داشتن سکس به راحتی یه پسر با طرف مقابلش ( که پسر باشه ) نخواهد داشت ، میخوام بگم یه دختر باید علاقه مند باشه به پسری و زن باید عاشقانه دوست داشته باشه همسرش و تا این تمایل براش فراهم بشه ( با رضایت و میل ) .

استارتر این موضوع صحبت از بکارت مردانه کردن ، من میخوام ازشون سوال کنم بکارت زنانه تویه این عصری که هستیم چه جوری مشخص میشه !؟

راههای بر طرف کردنه نداشتنه بکارت زنانه وجود نداره ، که داره . راههای داشتن سکس و حتی لذت بردن از اون از طریق مواردی که لطمه ای به بکارت زنانه ایجاد نمیکنه نیست ، که هست ( مثل داشتن سکس از راه مقعد که میتونه حتی لذت بخشتر هم باشه برای دسته ای از دختر خانومها و ......... )

پس فکر میکنم دلیل جالبی نباشه که اینطور یک طرفه به موضوع نگاه بشه .

حرف آخر اینکه ، علاقه و عشق و تعهد ، میتونه دوتا جنس مخالف رو به هم جذب کنه برای با هم بودن و مال هم شدن ، تا جایی که بتونه توجیه یا بهتر بگم دلیلی برای گوشه ای از سردرگمیهای ذهنی رو در این رابطه حل کنه .

شرمنده حرفام زیاد شد .

ويرايش توسط HEKTOR : 12-16-2007 در ساعت 10:01 PM
HEKTOR آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 12-20-2007   #129 (لینک نوشته)
رهگذر

رز گل من's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله هخامنشیان نمايش نوشته ها
سلام دوست عزیزم با اول حرف شما موافقم من هم معتقد هستم که پسر نباید رابطه نا مشروع داشته باشد اما مخالفم با جایی که فرمودین دختر هم باید با رابطه سالم و ....یک سوال دارم اگر شما پسر بودین قبول میکردین که همسرتون با کسی همچین رابطه های داشته باشه؟ شما این دید ما رو تعصب نام گذاری میکنید اما این احساس را که در مردان اروپایی هست چه نام گذاری میکنید الان در جامعه ما بعضی از دختران هر شب با 1 مرد مشغول فساد میباشد و زیر حرفهایی مثل حرفهای شما سنگر میگیرد و اخر سر با دوختن پرده خود برسر همسر اینده خود کلاه میگذارد که من اصلا نمیدانم سکس چیست و حال تصور کنید این پرده نبود ایا میتوانید بگویید که خیلی از دخترها که به خاطر همین پرده از سکس پرهیز میکنند نا پرهیزی نمیکردند؟ جواب منفی است. و اما دختر هم حق دارد از همسرش انتظار داشته باشد که سالم باشد من بارها گفتم دختر سالم پسر سالم جامعه سالم
این از نکته سنجی زیبا شما است
رز گل من آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 12-20-2007   #130 (لینک نوشته)
شمع جمع

محمد مهدی's Avatar

ارسال پیام خصوصی

از نظر من اصلا بکارت وجود نداره، نه اینکه وجود نداشته باشه، یعنی اینکه نباید اهمیت داشته باشه. هر کسی احتیاج داره که شهوت خودش رو از راه درستش خارج کنه و راحت بشه، چه دختر باشه چه پسر باشه فرقیم نمیکنه. اصلا ازدواج کاری به شهوت نداره که دخترا اینقدر ناراحتن، فقط همون تفاهمش مهمه.

ويرايش توسط محمد مهدی : 02-17-2008 در ساعت 06:45 AM
محمد مهدی آفلاين است   پاسخ با نقل قول
نوشته را پسندیده است :
قديمي 02-09-2008   #131 (لینک نوشته)
جل الخالق

Tabassom's Avatar

ارسال پیام خصوصی

رنگها نشان دهنده بکارت مردانه است..

چه تنها و غریبم بی تو در دریای هستی، ساحلم شو غرق گشتم بی تو در شبهای مستی

بکارت مردانه چگونه مشخص می­شود؟
Tabassom آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 02-26-2008   #132 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

moha's Avatar

ارسال پیام خصوصی

جالب بود

البته هر کسی نظر خودشو داره

اما خوب مهم دوست داشتنه و مهم اینکه تو اونیو که دوسش داری پیدا کنی

من که موقع ازدواجم هیچ وقت از طرف مقابلم در باره ی اینکه که *** داشته سوال نمی پرسم

حس می کنم به خودش مربوطه و اگه هم بگه سرزنشش نمی کنم

نباید روی این چیزا وقت بزاریم

این دیگه زندگی نیست که دخترا و پسرا ها رو تو ی یه قفس بذاریم

با آزمایش بکارت جفتشون معلوم بشه مثلا خیلی خوبن

این که اسمش ازدواج نیست

الان واقعا من که ناراحت میشم این بحث ها رو میبینم خیلی مسخرس یهو برگردیم به قبل

البته ببخشید اگه تند حرف زدم

حس می کنم
برای کشیدن بار اینهمه خاطره داشته باشی

این روزها دلم که می گیرد نگرانت می شوم
و می دانم اینهمه ابر را
برای قشنگی گوشه ی آسمان نگذاشته اند .
moha آفلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند
قديمي 02-26-2008   #133 (لینک نوشته)
هم میهن دوست

ronin's Avatar

ارسال پیام خصوصی

اكنون دقيقا يادم نيست ولي در جايي خوانده بودم كه حيواناتي هم هستند كه hymen دارند.
اين مسئله جزوي از نوع شكل گيري اندام جنسي خانمها مي باشد و در هر كسي هم به گونه اي متفاوت است و گويا يك پنجم دختران هم ندارند.
قديمي 02-27-2008   #134 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

djmehr1980's Avatar

ارسال پیام خصوصی

والله از طرق علمی میشه اثبات کرد..
با عرض معذرت از همه آباجیا و داداشیا بعلت اینکه مجبورم کمی رک و بی پرده صحبت کنم!
در آقایان جدا از معاینه پزشکی که فرق آنچنانی با نوع رایج یعنی مشاهده اندام تناسلی مرد نداردنشاندهنده بکارت یا عدم آن در مرد است...البته این نوع تشخیص موقعی قابل اتکاست که مرد یا کاملا باکره باشد یا تعدد نزدیکی و مقاربت داشته باشد...
علایم نشاندهنده عدم بکارت در مرد :
1-تغییر رنگ بنده استوانه ای شکل دستگاه گوارشی به قهوه ای یا ایجاد لکه های تیره تر از رنگ پوست در آن
2-تغییر شیب لبه ختنه گاه از رو به سطح شکم بودن به سمت پشت به سطح شکم بودن

با عرض پوزش از همه داداشیا و آباجیا...خدا رو شکر بقیه اش یادم رفت...شرمنده!

ويرايش توسط djmehr1980 : 02-27-2008 در ساعت 02:51 AM
djmehr1980 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 03-01-2008   #135 (لینک نوشته)
شمع جمع

Persia360's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله الماس نمايش نوشته ها
دوستان خواهش ميكنم كه نوشته هام رو تا آخر بخونن بعد جبهه گيري كنن

ما در يك دنياي مادي زندگي ميكنيم و دنياي مادي هم لازمه ش اينه كه حد و حدود و مرزهاي مشخصي داشته باشه
اگه قبول كنيم كه اين حد و حدود بايد توسط شخصي تعيين بشه كه اين دنيا رو آفريده پس نبايد از حد و مرزهاي تعيين شده توسط اون فراتر بريم
كاري به اسلام ندارم در تمام اديان چه اديان الهي كه پيامبرانشون كتاب داشتند چه اونهايي كه كتاب نداشتن از همون اول خلقت آدم اين حد و حدودها به انسان تعليم داده شده و گفته شده كه اگه از اين مرز فراتر برين جز تباهي هيچي واستون نداره
تمام پيامبران رابطه بين زن مرد و ميزان حدو مرزش جزو اصلي ترين راهنمايي هاي اونها بوده
همه اونها انسانها رو از زنا و لواط و استمنا و .... منع كردند
حتي رسالت بعضي از اونها هم براي هدايت قومهايي بود كه در اين قضيه يد طولايي داشتند و به عنوان هدايت اونها اومدند
قريضه جنسي از همون اول خلقت آدم در انسان بوده و حد و مرزهاي اون هم از همون اول مشخص بوده

داشتن يا نداشتن پرده بكارت چه در زنها و چه در مردها (با توجه به صحبتهاي دوستاني كه ميگفتن در مردها هم اين قضيه اثبات شدنيه) مهم نيست مهم زايل شدن اونه كه از چه طريقي و به چه صورتي بوده
هيچ كجاي دنيا نه در ايران و نه حتي در كشورهاي به اصطلاح متمدن (به اصطلاح رو به اين خاطر گفتم كه در واقع هيچ تمدني با اصالت تر و قديمي تر از فرهنگ و تمدن ايراني نيست ولي افسوس كه امروزه تمدنهايي با قدمت 100 ساله يا 500 ساله الگوي جوانهاي امروز ايران شده) هم زايل شدن پرده بكارت رو از طريق مشروع عيب و ننگ نميدونن

به نظر من تمام بحث ما در مورد پرده بكارت منتهي ميشه به رابطه جنسي كه به نظر من و بيشتر كساني كه چه حالا مسلمون و چه يهودي و مسيحي بايد اين رابطه حالتي مشروع داشته باشه
و مشروعيت اين رابطه فقط و فقط با رعايت حد و حدود و مرزهاي تعيين شده در هر ديني ثابت ميشه

پس اين كه بگيم ارضا غريضه جنسي از نون شب هم واجبتره و بايد اون رو ارضا كرد درست اما از راه درستش و هر گونه تفسير و توضيحي ديگه فقط گول زدن و سفسطه كردنه

همه شما قبول دارين كه يه پسر اگه با هزار نفر هم رابطه داشته باشه آخر سر كسي رو واسه زندگي انتخاب ميكنه كه به قول شما نه آفتاب ديده باشش نه مهتاب
هر كسي كه بگه غير از اينه شعار الكي داره
اما قضيه همينجا ختم نميشه اين عين بي عدالتيه كه يه پسر هر كاري كه دلش خواست رو انجام بده با هر كسي كه دلش خواست رابطه داشته باشه بعد هم بره يه زن پاك و به قول معروف آفتاب مهتاب نديده رو بگيره
پس اون كسي كه اين حدو حدود و مرزها رو تعيين كرده خودش عدالت رو اجرا ميكنه همونطوريكه در قرآن هم گفته كه از براي مردان پاك زنان پاك و براي زنان پاك هم مردان پاك قرار داديم

پس همه اونهاي كه به نحوي خودشونو با بازي با كلمات و حرفهاي قلمبه سلمبه گول ميزنن بايد بگم كه يا بايد خدا رو قبول داشته باشين و مطمئن باشين كه عدالت رو انجام ميده و يا خدا رو قبول نداشته باشين و هر كاري دلتون ميخواد بكنين
يه چيزي رو روراست به همتون بگم هر كسي بهتر از وجود و اعمال خودش خبر داره پس اگه تا قبل از ازدواجتون موردي داشتين وقتي ميرين خواستگاري يا ميان خواستگاريتون به طرفتون نگين تا حالا دوست دختر يا پسر داشتي يا نه فقط بگين تا حالا هر كار كردي بي خيال از اين به بعد فقط من هستم و تو
بعضي ها هم كه ميگن ما چشمامون رو باز ميكنيم و با علم ميريم خواستگاري بايد بگم كه ديگه الان نميشه به هيچ كس اعتماد كرد
با اين پيشرفت علم و فناوري ديگه خيلي كم پيش مياد كه يه دختري پاك پاك باشه (البته به خانومها بر نخوره شما جزو همون تعداد كم هستين ) همه هم ميدونن كه ديگه با 300 يا 400 هزار تومن ناقابل ميشه يه زن رو تبديل به يه دختر باكره كرد
شايد دروبر خودتونم زياد باشن خوانواده هايي كه خيلي مذهبي و مقيد هستند اما فرزندانشون چه دختر و چه پسر هزار تا كثافت كاري ميكنن و بالعكس خوانواده هايي كه هيچ بندو باري توشون نيست اما فرزنداني دارن كه ميشه پشت سرشون نماز خوند
پس ديگه نميشه با ديد اينكه خوانواده محترم و متشخصي داره فرزندشون هم همونطور باشه بايد همه چيز رو سپرد دست خدا و وجدان خودمون كه چه جور آدمي بوديم و منتظريم كه چه جور آدمي نصيبمون بشه
مطمئن باشين توي اين دنيا به هر دستي بدين به همون دست ميگيرين
اگه با علم به اينكه راهتون اشتباهه اون راه رو برين حتما چوبشو ميخورين مگه اينكه سهوا باشه
اگه امروز به ناحق زدين توي گوش كسي صد درصد منتظر باشين كه فردا توي گوشتون خواهد خورد محكمتر و بدتر از اون
از مكافات عمل غافل نشو
گندم از گندم برويد جو ز جو
من اصلا قصد نصيحت اخلاقي ندارم اينا رو هم اگه گفتم ميخواستم بهتون ثابت كنم كه اگه خدا رو واقعا قبول دارين و قبول دارين كه خدا عادله پس به خودتون رجوعكنين و منتظر باشين كه خدا با عدلش باهاتون رفتا ر ميكنه
جواب خوبي رو با خوبي بهتر ميده و جواب بدي رو با بدي بهتر

امروزه خيلي باب شده كه تا حرف از گناه و اسلام و حد و حدودهاي اسلام ميشه سريع ميگن اسلام مال 14 قرن پيش بوده
اما اينو مطمئن باشين كه اسلام اگه 14 قرن پيش اومده دستورات زندگي انسان رو تا 1400 قرن ديگه هم داده
مگه خدا 124هزار پيغمبرشو از اول بشريت تا الان واسه هدايته انسانها نفرستاد؟ يعني نميتونست 124 تا پيغمبر ديگه رو هم بعد از حضرت محمد (ص) بفرسته تا انسانها گمراه نشن؟
نعوذوبالله خدا قدرتشو نداشت يا علمش رو كه انسانا هنوز به هدايت نياز دارن و بايد دينشون آپ تو ديت بشه؟
از اينكه حضرت محمد (ص) آخرين پيامبر خدا بوده ميشه نتيجه گرفت كه دين اسلام هم آخرين دين و كامل ترين دين هست همونطوريكه همه پيامبرها هم به آمدن خاتم الانبياء بشارت ميدادن
اگه اينها رو قبول دارين بايد اين رو هم قبول كنين كه هيچ ديني كاملتر از دين اسلام نيست و همه دستوراتش براي زندگي انسانها تا آخر الدهر كافي و لازمه
البته انسان چون موجوديه كه تقريبا عينيت براش قابل باور اثبات نديده ها خيلي سخته و براش قابل هضم نيست

در مورد حرف دوست عزيزم هخامنشيان كه گفته بود(حتی صیغه موقت در اسلام کهمعتقدم بعضی ها به خاطر منافع خود به اسلام چسبانده اند یا جور دیگری به مردمفهمانده اند)

بايد بگم كه من كاري ندارم كه اين موضوع چه جوي و بوسيله چه كساني تفسير شده اما اين قضيه به طور واضح در قرآن اومده و مطمئنن باشين كه ازدواج موقت و صيغه تنها راه نجات جامعه ازغرق شدن در زنا و استمنا و ... انواع و بيماريهاي مراقبتيه مدرن امروزه مثل ايدز هست

به همين دليل هم بوده كه به اون خيلي تاكيد شده و با توجه به اين كه سن ازدواج در جامعه ما زياد شده اين وسيله تنها راه جلوگيري از هر انحرافيه

يكي از دوستان هم اشاره خوبي كرد كه گفت در اسلام ازدواج در سنين پايين تاكيد شده كه اون هم دليلش جلوگيري از چنين اتفاقهاييه ولي متاسفانه شرايط زندگي امروزي جوريه كه سن ازدواج وحشتناك بالا رفته و اگه روزي به همون مرز پسر 18 و دختر 14 برسه ديگه مطمئن باشين يه همچين بحثهايي هيچ وقت پيش نمياد
ميدونم الان يه عده از دوستان ميگن اين فكر قديمي و متحجرانه است اما با يك فلش بك به عقب ميبينيم كه همچين اتفاقي در گذشته ميفتاده و كانون خوانواده ها خيلي پربارتر و گرمتر از دوره امروز بوده

يه مسئله ديگه رو يادم رفت بگم و اون هم در مورد نحوه ارضا غريضه جنسيه
بيشتر شما حتما تا حالا تجربه ش رو داشتين
به نظر شما يه رابطه سكسي كه با علاقه و عشق به معناي واقعيه دوست داشتن باشه لذت بيشتري داره يا اينكه فقط از بعد ارضا ميل جنسي باشه؟
مطمئن باشين كه عشق و دوست داشتن يه جنس مخالف ناخود آگاه اون رو به سمت رابطه جنسي ميكشونه اما يه رابطه جنسي غير معمول و بدون عشق قبلي هيچ وقت باعث بوجود اومدن عشق نميشه و در بعضي از موارد باعث ايجاد حس تنفر و زدگي از فرد مقابل و در بعضي هم باعث بوجود اومدن سرد مزاجي و تنفر از رابطه جنسي ميشه
رسيدن به عشق و دوست داشتن به نظر من بزرگترين هدف زندگي يك انسان در دنياست كه همه چيز رو بايد فناي اون كرد اما افسوس............
روح انسان فراي جسم ماديه اونه و در واقع جسم انسان حامل روح نيست بلكه اين روح انسانها ست كه جسم رو در بر گرفته و مطمئن باشين هر ضربه اي كه به جسم انسان وارد ميشه تاثير در روح اون هم ميزاره
و اين دقيقا همون در نظر گرفتن بعد روح و رسيدن به تعالي اون از طريق اميال مادي و جسميه كه در نهايت ..... (خيلي فلسفيش نميكنم)

من قصدم از نوشتن اينها نه دادن درس اخلاق و يا تبليغ اسلام بود نه بحث فلسفي و خداشناسي
فقط و فقط نظرات و عقايد خودم رو نوشتم و عقايد همه هم برام قابل احترامه و قصد توهين به هيچ كسي رو هم ندارم و نخواهم داشت
اگه خيلي طولاني بود شرمنده
تأئيد ميشه............ اما كيه كه بفهمه؟؟؟؟؟؟؟
Persia360 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسب ها
می­شود؟, مردانه, بکارت

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال