تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum            

بازگشت   تالار گفتگوی هم میهن - Hammihan Forum > تالارهای موضوعی > هم اندیشی
ثبت نام آموزش کار با هم میهن بازی آپلود عکس علامت گذاری بفرم خوانده شده بی پاسخ!
عضویت در هم میهن شبکه اجتماعی پخش زنده لیست کاربران کاربران آنلاین تبلیغات

هم اندیشی هم اندیشی و همفکری

پاسخ

LinkBack ابزارهاي موضوع نحوه نمايش
قديمي 03-14-2009   #1 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Gole Sorkh's Avatar

ارسال پیام خصوصی

Post دفتر مدیر هم اندیشی ( پیشنهادات و انتقادات از تالار هم اندیشی و مدیریت آن )

دفتر مدیر هم اندیشی ( پیشنهادات و انتقادات از تالار هم اندیشی و مدیریت آن )
سلام و عرض ادب ؛
از دوستان و همراهان عزیز تالار هم اندیشی انتظار می رود پیشنهادات و انتقادات ارزشمند خود را از تالار هم اندیشی و نحوه ی مدیریت آن در این تاپیک قرار دهند تا مورد بررسی قرار بگیرد .
امیدوارم با همیاری شما بزرگواران تالار متینی ساماندهی گردد.
با تشکر
10 نفر نوشته را پسندیده اند :
قديمي 09-03-2009   #2 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت

dada ali's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : دفتر مدیر هم اندیشی ( پیشنهادات و انتقادات تالار هم اندیشی و مدیریت آن )

آیا در مورد انتقاد مخالفین هم ترتیب اثری داده میشود؟
شما و اکثر مدیران این فروم از مریدان شخص احمدی نژآد و رهبر هستید برای همین هم با تمام کسانی که به آنها انتقاد کردند برخورد کردید.
پست های آنها را ویرایش و حذف کردید.
برخی از آنها را اخراج کردید و زمینه اخراج بسیاری دیگر را هم فراهم کردید.
برخی را هم مجبور به خداحافظی کردید.
به افکار آنها توهین کردید و حتی نگذاشتید پاسخ بدهند.
مثلا همین برهان آمد و به شهید ندا آقا سلطان توهین کرد و وی را مورد تمسخر قرار داد و مطلب طنز در مورد شهادتش نوشت.
انتقاد رواست؟
اگر واقعا میشود انتقاد کرد باید بگویم کابران مطرح این فروم از اینجا خارج شدند چون شما را نمیخواستند، در واقع مدریت شما را نمیخواستند.
کدام یک از مخالفین شما که طی سالهای گذشته در این فروم فعالیت میکردند هم اکنون حضور دارند؟ همه آنها را فراری دادید.
پس من از زبان آنها انتقاد میکنم. انتقاد آنها مدیریت شماست و اگر واقعا میخواهید کاری برای مخاطبین این تالارها انجام دهید استعفا دهید.
این فروم کاری کرد که حتی برخی از مدیرانش هم از اینجا بری شدند. مانند صادق و دختر ایرانی.
با وجود افراد کم اطلاع و کم سن و سال در تالار شما و توهین های آنها به کاربران و نادیده گرفتن اعمال آنها توسط شما اندک نفراتی که باقی مانده اند هم به زودی اینجا را ترک خواهند کرد.
چنین نویدی را دوست صمیمی من علی متالیکا به شما داده بود و دیدید که همان اتفاق هم افتاد.
البته من فکر میکنم هدف خود شما هم این بوده است. یعنی دک کردن کاربران مخالف خود از فروم. اما نمیپنداشتید با رفتن آنها فضای سایت اینطور ویران شود به همین علت در روزهای اخیر ملاحظه کاربران را میکنید و ظاهرا فضای آزادی در اختیار آنها قرار داده اید. در واقع اجازه میدهید گاها مخالفان هم بیایند و به شما انتقاد کنند.
اما ما نمیدانیم دمب خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس شما را.
به هر حال اگر انتقاد رواست حرف من و تمام دوستانم که هم اکنون در این فضا نیستند و یا هستند و تمایلی به گفتگو با شما ندارند این است:
در ابتدا باید مدریت این تالارها تغییر پیدا کند تا تسکینی بر دردهای این کاربران باشد.
dada ali آفلاين است   پاسخ با نقل قول
2 نفر نوشته را پسندیده اند :
قديمي 09-03-2009   #3 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Gole Sorkh's Avatar

ارسال پیام خصوصی

پيش فرض پاسخ : دفتر مدیر هم اندیشی ( پیشنهادات و انتقادات تالار هم اندیشی و مدیریت آن )

نوشته اصلي بوسيله dada ali نمايش نوشته ها
آیا در مورد انتقاد مخالفین هم ترتیب اثری داده میشود؟
شما و اکثر مدیران این فروم از مریدان شخص احمدی نژآد و رهبر هستید برای همین هم با تمام کسانی که به آنها انتقاد کردند برخورد کردید.
پست های آنها را ویرایش و حذف کردید.
برخی از آنها را اخراج کردید و زمینه اخراج بسیاری دیگر را هم فراهم کردید.
برخی را هم مجبور به خداحافظی کردید.
به افکار آنها توهین کردید و حتی نگذاشتید پاسخ بدهند.
مثلا همین برهان آمد و به شهید ندا آقا سلطان توهین کرد و وی را مورد تمسخر قرار داد و مطلب طنز در مورد شهادتش نوشت.
انتقاد رواست؟
اگر واقعا میشود انتقاد کرد باید بگویم کابران مطرح این فروم از اینجا خارج شدند چون شما را نمیخواستند، در واقع مدریت شما را نمیخواستند.
کدام یک از مخالفین شما که طی سالهای گذشته در این فروم فعالیت میکردند هم اکنون حضور دارند؟ همه آنها را فراری دادید.
پس من از زبان آنها انتقاد میکنم. انتقاد آنها مدیریت شماست و اگر واقعا میخواهید کاری برای مخاطبین این تالارها انجام دهید استعفا دهید.
این فروم کاری کرد که حتی برخی از مدیرانش هم از اینجا بری شدند. مانند صادق و دختر ایرانی.
با وجود افراد کم اطلاع و کم سن و سال در تالار شما و توهین های آنها به کاربران و نادیده گرفتن اعمال آنها توسط شما اندک نفراتی که باقی مانده اند هم به زودی اینجا را ترک خواهند کرد.
چنین نویدی را دوست صمیمی من علی متالیکا به شما داده بود و دیدید که همان اتفاق هم افتاد.
البته من فکر میکنم هدف خود شما هم این بوده است. یعنی دک کردن کاربران مخالف خود از فروم. اما نمیپنداشتید با رفتن آنها فضای سایت اینطور ویران شود به همین علت در روزهای اخیر ملاحظه کاربران را میکنید و ظاهرا فضای آزادی در اختیار آنها قرار داده اید. در واقع اجازه میدهید گاها مخالفان هم بیایند و به شما انتقاد کنند.
اما ما نمیدانیم دمب خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس شما را.
به هر حال اگر انتقاد رواست حرف من و تمام دوستانم که هم اکنون در این فضا نیستند و یا هستند و تمایلی به گفتگو با شما ندارند این است:
در ابتدا باید مدریت این تالارها تغییر پیدا کند تا تسکینی بر دردهای این کاربران باشد.
سلام بزرگوار ،
اگرچه بنده برخی از انتقادهای شما را قبول دارم اما اشاره به این نکته بدیهیست که در این تاپیک صرفا ً مسائل مربوط به تالار هم اندیشی مورد بررسی قرار می گیرد...
همینطور من نمی توانم از زبان کسانی که نام بردید حرفی بزنم اما در مورد خودم باید خدمتتان عرض کنم ... : خیر ؛ بنده مرید هیچ کس نیستم و صرفا ً به عنوان یک شهروند که حق رای دارد به احمدی نژاد رای دادم و فکر می کنم هر کس دیگری نیز این حق را داشته باشد که به کاندیدای مورد نظرش رای بدهد ! در هم میهن هم در حد معمول فعالیت سیاسی دارم و در دوران انتخابات هم در حد معمول فعالیت انتخاباتی کردم .
مواردی که در مورد مدیریت یک طرفه و حذف پست و غیره گفتید اگر در مورد من صدق می کند نمونه هایش را بیان کنید در غیر این صورت باید در جای دیگری و در مورد کسان دیگری بحث شود .
Gole Sorkh آفلاين است   پاسخ با نقل قول
4 نفر نوشته را پسندیده اند :
قديمي 09-04-2009   #4 (لینک نوشته)
محروم از فعالیت

dada ali's Avatar

ارسال پیام خصوصی

در مورد مدیر گل سرخ.
گفتم در زمان انتخابات به این سایت سر میزدم. در همان زمان برخورد به ظاهر قاطع شما را با مخالفین احساس کردم. نمونه ای مد نظر ندارم همانطور که احمدی نژادی نمیشناسم که با خشونت آشنا نباشد و چون رئیس جمهورش آزادی دیگران را صلب نکند.
dada ali آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 09-04-2009   #5 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Gole Sorkh's Avatar

ارسال پیام خصوصی

اما در مورد مدیر گل سرخ.
گفتم در زمان انتخابات به این سایت سر میزدم. در همان زمان برخورد به ظاهر قاطع شما را با مخالفین احساس کردم. نمونه ای مد نظر ندارم همانطور که احمدی نژادی نمیشناسم که با خشونت آشنا نباشد و چون رئیس جمهورش آزادی دیگران را صلب نکند.
دوست گرامی ؛
بیاییم اگر تفاوت سلیقه ، عقیده ، گرایش و ذائقه داریم اینها موجب بی انصافی و قضاوت های عجولانه مان نشود !
همانطور که اشاره کردید از پیرهای فاروم نویسی هستید ! پس حتما ً می دانید که مدیر تالار هم اندیشی اختیاری در تالارهای دیگر برای حذف و ویرایش و برخورد و ... ندارد !
در زمان انتخابات نه من به کسی توهین کردم و نه کسی به من توهین کرد و به یاد ندارم تا الان کسی از مدیریت بنده نارضایتی داشته باشد ! در تالار تحت اختیار من ( یعنی هم اندیشی ) اصلا ً مباحث سیاسی صورت نمی گیرد که بخواهم برخوردی داشته باشم !!! البته اگر فردی در تالار هم اندیشی تاپیکی ایجاد کند و بخواهد در وصف دولت احمدی نژاد یا هر بحث سیاسی دیگر مقاله ارسال کند مجبورم این تاپیک ها را به تالار سیاست منتقل کنم چون هر مقاله و هر بحثی باید در جای خودش صورت گیرد و بنده مسئولیتی در قبال بحث های سیاسی سایت ندارم .
در هر حال اگر با توجه به قوانین سایت تخلفی از بنده دیدید خوشحال می شوم با ذکر مورد و صراحت کامل تذکر دهید در غیر اینصورت بهتر است منصفانه تر قضاوت کنیم .
قديمي 09-07-2009   #6 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Gole Sorkh's Avatar

ارسال پیام خصوصی

من نگفتم پیر فروم نویسی هستم، ممکن است شما اشتباه برداشت کرده باشید. فقط گفتم از قدیم الایام در برخی از فروم ها شرکت کردم و اینطور نیست که کسی بتواند ادعای کذبی را برای من جا بی اندازد با توهم اینکه مخاطبش بی تجربه یا ناآگاه است.
پست های مرا حذف کردید و با احترام در پیغام خصوصی ذکر علت فرمودید که قانع کننده هم نبود. ولی علت ترک فروم از جانب من این کار زشت شما و حذف های دیگری مانند حذف های پستهایم در مسائل سیاسی و توضیح برخی مسائل وابسته به آن نیست. بی ارزش بودن فضای این فروم و سطح دانش و بینش سیاسی اندک اکثر اعضای آن + خواهش رفیقم علی متالیکا که به قول آن نباید یک نفر هم به جمع همیهنی ها اضافه شود و حضور در همیهن به منزله پذیرفتن ظلم ظالم در انتخابات اخیر است شما را با افکار و رفتارتان تنها میگذارم و چون علاقه ای به واسته قرار دادن خدا در تقاضای سلامتی شما ندارم بدون بدرود این آخرین پست من در این مکان بود.
متن پیام خصوصی بنده برای شما این بوده :

نوشته اصلي بوسيله Gole Sorkh
سلام بزرگوار ،
از آنجا که تاپیک دفتر مدیر هم اندیشی برای مسائل مربوط به تالار هم اندیشی و مدیریت آن است ، پستهای اخیر شما و حاج مهدی و ام پی اچ 1 در آن تاپیک با عنوان موضوع آن بی ارتباط است و موجب بی نظمی می شود .
بنده متن انها را برای شما ارسال می کنم تا در تاپیک مرتبط تری مباحث را ادامه دهید .
جهت ویرایش و انتقال پستهایتان عذر مرا پذیرا باشید .

اگر فکر می کنید دلایل قانع کننده نیست من پست های شما را برایتان می فرستم و می توانید در جای دیگری که موضوعیت داشته باشد گفتگویتان را ادامه دهید .
ضمنا ً اگر فکر می کنید پستی را به اشتباه حذف کرده ام که به عنوان این تاپیک مربوط بود بفرمایید تا مجددا ً پستتان را قرار دهم.
در هر حال من بر خلاف شما ! برای خودم و شما و همه ی انسانها ، بهترین نعمتها چه از نظر مادی و چه روحی و چه فکری را آرزومندم .
قديمي 10-05-2009   #7 (لینک نوشته)
شمع جمع

hossein1991's Avatar

ارسال پیام خصوصی

من موضوعی با عنوان "آیا تحریم آمریکا بر علیه ایران توجیه دارد؟" در تالار هم اندیشی نوشتم. که میخوام این موضوع در صفحه هم اندیشی عنوانش به "چرا بعضی ها پول به جونشون بسته ست؟!" تغییر کند.

لطفا این کار را انجام دهید.
و اگر خودم میتوانم اینکار را انجام دهم، لطفا بفرمایید کجا میتوانم این تغییر را انجام دهم.
hossein1991 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 10-06-2009   #8 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Gole Sorkh's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله hossein1991 نمايش نوشته ها
من موضوعی با عنوان "آیا تحریم آمریکا بر علیه ایران توجیه دارد؟" در تالار هم اندیشی نوشتم. که میخوام این موضوع در صفحه هم اندیشی عنوانش به "چرا بعضی ها پول به جونشون بسته ست؟!" تغییر کند.

لطفا این کار را انجام دهید.
و اگر خودم میتوانم اینکار را انجام دهم، لطفا بفرمایید کجا میتوانم این تغییر را انجام دهم.
سلام بزرگوار ،
عنوان تاپیک تغییر کرد . بررسی فرمایید.
نوشته را پسندیده است :
قديمي 10-14-2009   #9 (لینک نوشته)
جل الخالق

Tabassom's Avatar

ارسال پیام خصوصی

طرح امنیت اجتماعی شدیدتر از قبل اجرا می شود

نظرتون چیه؟ طرح امنیت اجتماعی شدیدتر از قبل اجرا می شود

تکراریه؟

چه تنها و غریبم بی تو در دریای هستی، ساحلم شو غرق گشتم بی تو در شبهای مستی

دفتر مدیر هم اندیشی ( پیشنهادات و انتقادات از تالار هم اندیشی و مدیریت آن )
Tabassom آفلاين است   پاسخ با نقل قول
3 نفر نوشته را پسندیده اند :
قديمي 12-16-2009   #10 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Eybaba's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله gole sorkh
با تشکر ؛
فقیرترین ،گل سرخ
دوست عزیز درود
کسانی مانند من که پایشان را درون این کوچه های گرد و خاک گرفته هم اندیشی و این کشور کم مهر هم میهن میگذارند مسلما خواسته ای دارند و برای وقت تلف کردن یا ترویج و تبلیغ افکارشان نیامده اند. من آمده ام اینجا تا همدلی پیدا کنم. نیامدم تا بساط پهن کنم و افکارم را بفروشم یا تشکر دیگران را بخرم. نمیخواهم بیش ازین وقتتان را بگیرم اگر فرصتی کردید جواب رفتار توهین امیزی که با حذف پستها به شخصیت من، طرف بحث و خوانندگان تاپیک تهاجم غربی یا تهاجم عربی شده بدهید یا بدهند!!!
Take stone from stone and wash them
T.S Eliot
Eybaba آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قديمي 12-20-2009   #11 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Gole Sorkh's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله Eybaba نمايش نوشته ها
دوست عزیز درود
کسانی مانند من که پایشان را درون این کوچه های گرد و خاک گرفته هم اندیشی و این کشور کم مهر هم میهن میگذارند مسلما خواسته ای دارند و برای وقت تلف کردن یا ترویج و تبلیغ افکارشان نیامده اند. من آمده ام اینجا تا همدلی پیدا کنم. نیامدم تا بساط پهن کنم و افکارم را بفروشم یا تشکر دیگران را بخرم. نمیخواهم بیش ازین وقتتان را بگیرم اگر فرصتی کردید جواب رفتار توهین امیزی که با حذف پستها به شخصیت من، طرف بحث و خوانندگان تاپیک تهاجم غربی یا تهاجم عربی شده بدهید یا بدهند!!!
سلام بزرگوار ،
با شما موافقم ولی بنده هیچ پستی را که در آن تاپیک مورد نظرتان فرمودید حذف نکرده ام و ممکن است از طرف ادمین یا مدیر ارشد ویرایش گردد .
با تشکر
قديمي 12-21-2009   #12 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Eybaba's Avatar

ارسال پیام خصوصی

درود دوست عزیز
بنده امکان ارسال پیام خصوصی و حتی امکان ایجاد موضوع جدید را ندارم و گرنه مزاحم شما نمیشدم. به احتمال 99.9% شخصی که پستها را حذف نموده جناب برهان می باشند پس اگر موافقید و درصدد تلاش برای اصلاح هستید ترتیبی اتخاذ فرمائید تا در محیطی بدور از تنش این مسئله حل و فصل گردد. میخواهم به ایشان (مدیرارشد یا ادمین) پیشنهاد یک مناظره بدهم به شرط قلم در برابر قلم و تنها کسی که بتواند از ابزار استفاده کند مدیریت تالار(=شما یا هر شخص دیگری غیر از طرف بحث) باشد اگر پست هر کدام از طرفین بحث مطابق با قوانین سایت خارج از عرف غالب گردید در درجه اول توسط خود شخص و در درجه بعدی توسط مدیریت تالار ویرایش گردد.
سپاس
نوشته را پسندیده است :
قديمي 12-21-2009   #13 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Gole Sorkh's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله eybaba نمايش نوشته ها
درود دوست عزیز
بنده امکان ارسال پیام خصوصی و حتی امکان ایجاد موضوع جدید را ندارم و گرنه مزاحم شما نمیشدم. به احتمال 99.9% شخصی که پستها را حذف نموده جناب برهان می باشند پس اگر موافقید و درصدد تلاش برای اصلاح هستید ترتیبی اتخاذ فرمائید تا در محیطی بدور از تنش این مسئله حل و فصل گردد. میخواهم به ایشان (مدیرارشد یا ادمین) پیشنهاد یک مناظره بدهم به شرط قلم در برابر قلم و تنها کسی که بتواند از ابزار استفاده کند مدیریت تالار(=شما یا هر شخص دیگری غیر از طرف بحث) باشد اگر پست هر کدام از طرفین بحث مطابق با قوانین سایت خارج از عرف غالب گردید در درجه اول توسط خود شخص و در درجه بعدی توسط مدیریت تالار ویرایش گردد.
سپاس
خوب بنده زیاد با ویرایش یا حذف کردن پستها موافق نیستم مگر اینکه پستی توهینی به شخصیتهای مذهبی و ملی و مقدسات و یا اهانت به اعضای هم میهن داشته باشد که لاجرم مجبور به حذف یا ویرایش گردم .
در مورد پیشنهادی که دادید بعید می دانم ادمین چنین وقتی را بگذارند چون خود مدیران هم کلی حرف با ایشان دارند که پیدایش نمی توانند بکنند !
جناب برهان هم با توجه به تنها بودنشان بسیار مشغله ی زیادی دارند و بعید می دانم چنین وقتی بگذارند ولی در هر حال می توانید از طریق تاپیک پیشنهادات و انتقادات سایت مسئله را پیگیری بفرمایید .
در مورد پیام خصوصی هم ظاهرا ً باید تعداد پستهای شما به عدد 50 برسد تا بتوانید از این امکان استفاده نمایید .
قديمي 12-21-2009   #14 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Eybaba's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله Gole Sorkh نمايش نوشته ها
خوب بنده زیاد با ویرایش یا حذف کردن پستها موافق نیستم مگر اینکه پستی توهینی به شخصیتهای مذهبی و ملی و مقدسات و یا اهانت به اعضای هم میهن داشته باشد که لاجرم مجبور به حذف یا ویرایش گردم .
در مورد پیشنهادی که دادید بعید می دانم ادمین چنین وقتی را بگذارند چون خود مدیران هم کلی حرف با ایشان دارند که پیدایش نمی توانند بکنند !
جناب برهان هم با توجه به تنها بودنشان بسیار مشغله ی زیادی دارند و بعید می دانم چنین وقتی بگذارند ولی در هر حال می توانید از طریق تاپیک پیشنهادات و انتقادات سایت مسئله را پیگیری بفرمایید .
در مورد پیام خصوصی هم ظاهرا ً باید تعداد پستهای شما به عدد 50 برسد تا بتوانید از این امکان استفاده نمایید .
دوست عزیز درود
همینکه ادبیات مشترکی مابین ما وجود دارد جای شکرش باقیست.
بگذارید ازین نظام اداری فاروم ایرانی (رفتن به یک تالار دیگر و بدنبال مدیر یا ادمین گشتن و تائیدیه گرفتن و وقت نداشتن و...) رهایی یابم و درددلی با شما یا خوانندگان بکنم بلکه سبک شوم. شرح ماجرا از این قرار بود که پس از دیدن اولین پست در اون تاپیک از طرف جناب زرین درصدد براومدم برای اولین بار با ایشون دست و پنجه ای نرم کنم و بقولی اشنا بشم. بطور خلاصه جان کلام و گفتگو رو عرض کنم. متاسفانه عکسی از گفتگو برنداشتم و اگر حقیقت غیر از اینه حتما دوستان منو خواهند بخشید (نقطه چینها به این معنیست که حافظه ام عین کلام رو یاری نمیکنه):
-------------------
zarin:...اسلام بزور شمشیر اومد و اگر اقدامات یعقوب لیث نبود چه بسا خط فارسی هم به فراموشی سپرده میشد...من انسانی آزاداندیشم و به هیچ رنگ و دسته ای تعلق ندارم...
eybaba:اگر بی احترامی از جانب من رخ داده پوزش میطلبم. من از جو خفقان حاکم بر خود، سایت و مملکتم هراس دارم. چند آزادیخواه در طول تاریخ امدند و چند دیکتاتور بجای اونها بر مردم حکم راندند؟ کی کشورها به استقلال رسیدند یا خواهند رسید؟ کی مفهوم آزادی برای مردم جا خواهد افتاد؟
تا وقتی بخواهیم تک سازی کنیم مسئله همین است! اگر ما پذیرا نباشیم کی حاکم اجازه خواهد داشت در زندگی شخصی مردم دخالت کند؟
...تاریخ پراست از شاهان و حکامی که مردم را فدای خواست خویش می کردند... اگر اسلام بزور شمشیر اومد به شق دست همین ایرانیان به شرق آسیا گسترش یافت...
...اگر خط فارسی از بین برود عاطفه ایرانی از بین نمی رود...
هرچه با عقل ناقصم ریشه یابی میکنم می بینم این خود ما هستیم که میخواهیم. یکروز آریو برزن فدایی شاه شد و یکروز ابومسلم فدایی خلیفه! یکروز مجبوریم اوستا را پنهان کنیم و روز دیگر آنرا جمع آوری کنیم. یکروز مجبوریم بزور شمشیر شیعه علوی شویم و امروز تمایل داریم تا دوباره زرتشتی شویم. آیا اینها ربطی به دین دارد یا ما به اینها عادت کردیم!
zarin:...قبول دارم که عادت دینی جزو زندگی ما شده...اما حاکمان به اسم دین بر مردم حکومت میکنند...درطول تاریخ انبیا و فرستادگان امدند و راه را نشان دادند و پیامشان این بود که خدا را باید پرستید...من به همه ادیان احترام میگذارم ولی معتقدم که فقط خداوند قابل پرستش است.
------------------
ایشان تمایل به ادامه بحث داشتند و متاسفانه من باید میرفتم و فقط تونستم پست ایشون رو بخونم. فرداش که اومدم دیدم پستهای من و ایشون که حاوی چند پیام آموزنده بود نیست. و جناب برهان کاملا بصورت سلیقه ای دو پست رو گذاشته و سه پست رو حذف کرده. اول برای شما یاداشت فرستادم که پستها نیست تا اینکه امروز شما فرصت کردید و پای درد دلم نشستید. به نظر شما برداشت خواننده از اون بحث چیه؟ آیا بدنبال ریشه یابی عوامل فرهنگیست یا بدنبال اینکه ببینه قضیه پوززنی جناب برهان سر فیلمنامه های صدا و سیما به کجا میرسه!!!
ببخشید من قصد تخریب ایشون رو ندارم اما کسیکه بعنوان تیم مدیریت داره به این سایت خدمت میکنه خیلی باید مواظب باشه که هرکسی در هر مقامی با شکستن دست یک نویسنده نمیتونه اونو خاموش کنه چرا که زشتی استخوان شکسته و بیرون زده بیشتر از همه در چشم شکننده فرو میره.
سپاس

ويرايش توسط Eybaba : 12-21-2009 در ساعت 03:31 PM
قديمي 12-21-2009   #15 (لینک نوشته)
شهروند هم میهن

Gole Sorkh's Avatar

ارسال پیام خصوصی

نوشته اصلي بوسيله Eybaba نمايش نوشته ها
دوست عزیز درود
همینکه ادبیات مشترکی مابین ما وجود دارد جای شکرش باقیست.
بگذارید ازین نظام اداری فاروم ایرانی (رفتن به یک تالار دیگر و بدنبال مدیر یا ادمین گشتن و تائیدیه گرفتن و وقت نداشتن و...) رهایی یابم و درددلی با شما یا خوانندگان بکنم بلکه سبک شوم. شرح ماجرا از این قرار بود که پس از دیدن اولین پست در اون تاپیک از طرف جناب زرین درصدد براومدم برای اولین بار با ایشون دست و پنجه ای نرم کنم و بقولی اشنا بشم. بطور خلاصه جان کلام و گفتگو رو عرض کنم. متاسفانه عکسی از گفتگو برنداشتم و اگر حقیقت غیر از اینه حتما دوستان منو خواهند بخشید (نقطه چینها به این معنیست که حافظه ام عین کلام رو یاری نمیکنه):
-------------------
zarin:...اسلام بزور شمشیر اومد و اگر اقدامات یعقوب لیث نبود چه بسا خط فارسی هم به فراموشی سپرده میشد...من انسانی آزاداندیشم و به هیچ رنگ و دسته ای تعلق ندارم...
eybaba:اگر بی احترامی از جانب من رخ داده پوزش میطلبم. من از جو خفقان حاکم بر خود، سایت و مملکتم هراس دارم. چند آزادیخواه در طول تاریخ امدند و چند دیکتاتور بجای اونها بر مردم حکم راندند؟ کی کشورها به استقلال رسیدند یا خواهند رسید؟ کی مفهوم آزادی برای مردم جا خواهد افتاد؟
تا وقتی بخواهیم تک سازی کنیم مسئله همین است! اگر ما پذیرا نباشیم کی حاکم اجازه خواهد داشت در زندگی شخصی مردم دخالت کند؟
...تاریخ پراست از شاهان و حکامی که مردم را فدای خواست خویش می کردند... اگر اسلام بزور شمشیر اومد به شق دست همین ایرانیان به شرق آسیا گسترش یافت...
...اگر خط فارسی از بین برود عاطفه ایرانی از بین نمی رود...
هرچه با عقل ناقصم ریشه یابی میکنم می بینم این خود ما هستیم که میخواهیم. یکروز آریو برزن فدایی شاه شد و یکروز ابومسلم فدایی خلیفه! یکروز مجبوریم اوستا را پنهان کنیم و روز دیگر آنرا جمع آوری کنیم. یکروز مجبوریم بزور شمشیر شیعه علوی شویم و امروز تمایل داریم تا دوباره زرتشتی شویم. آیا اینها ربطی به دین دارد یا ما به اینها عادت کردیم!
zarin:...قبول دارم که عادت دینی جزو زندگی ما شده...اما حاکمان به اسم دین بر مردم حکومت میکنند...درطول تاریخ انبیا و فرستادگان امدند و راه را نشان دادند و پیامشان این بود که خدا را باید پرستید...من به همه ادیان احترام میگذارم ولی معتقدم که فقط خداوند قابل پرستش است.
------------------
ایشان تمایل به ادامه بحث داشتند و متاسفانه من باید میرفتم و فقط تونستم پست ایشون رو بخونم. فرداش که اومدم دیدم پستهای من و ایشون که حاوی چند پیام آموزنده بود نیست. و جناب برهان کاملا بصورت سلیقه ای دو پست رو گذاشته و سه پست رو حذف کرده. اول برای شما یاداشت فرستادم که پستها نیست تا اینکه امروز شما فرصت کردید و پای درد دلم نشستید. به نظر شما برداشت خواننده از اون بحث چیه؟ آیا بدنبال ریشه یابی عوامل فرهنگیست یا بدنبال اینکه ببینه قضیه پوززنی جناب برهان سر فیلمنامه های صدا و سیما به کجا میرسه!!!
ببخشید من قصد تخریب ایشون رو ندارم اما کسیکه بعنوان تیم مدیریت داره به این سایت خدمت میکنه خیلی باید مواظب باشه که با شکستن دست یک نویسنده نمیتونه اونو خاموش کنه چرا که استخوان شکسته در چشمش فرو میره.
سپاس
خوب کاش می تونستم کمکی بکنم ولی نمی دونم باید چیکار کنم ... امیدوارم جناب برهان خودشون به مسئله ی شما پیگیر باشند .
در پناه حق ...
پاسخ

برچسب ها
مدیر, مدیریت, پیشنهادات, انتقادات, انتقادات و پیشنهادات, اندیشی, تالار, دفتر

ابزارهاي موضوع
نحوه نمايش

قوانين ارسال